کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-10-25 ساعت 10:39)قصه گو نوشته:  امروز رفتم پيش خانم ميترا،ايشون براي پناهندگان كار مي كنند . از نظر ايشون و دولت ، هر كس تمكن مالي و اسپانسر داره ، ديگه نميتونه بگه بيمه ي دولتي مي خوام يا كمك از دولت مي خوام، چون به ميل خودشون اومدند و نه از سر اجبار. يعني به عبارتي قضيه ي مهاجرين با پناهندگان متفاوته.اما گفتند ميتونيم واسه كار كمكتون كنيم ولي باز هم كارهاي ما در رده ي معمولي هستند نه متناسب با رشته و تخصص شما، قرار شده برام تشكيل پرونده بده كه معرفي بشم واسه كار.
دخترم چون هفده ساله است اتوماتيك رفت زير پوشش بيمه ي اپل كر. تا بيست و يك سالگي با خدمات دندان پزشكي ! ولي من و همسرم سي و هشت پلن بيمه در اختيار داريم كه بايد يكيشون رو انتخاب كنيم.دنبال بيمه اي بوديم كه خدمات دندان پزشكي هم داشته باشه.
فعلاً در دست اقدام است!
سلام
ميخواستم ببينم اگر ممكن است بگوييد شما كدام ايالت هستيد؟من ميخواستم به ايالت ديگري بروم توي كاليفرنيا مديكل گرفته ام ميترسم قوانين در ايالت هاي ديگه به صورتي باشد كه بيمه ام را از دست بدهم.
کیس خواهر دومم
2014AS00006XXX
کیس خواهر اولم
2012AS00037XXX
جدول برندگان 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: امین 13 ، hamidrezapir1 ، آلیس-1980

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط ehsan1095 - 2014-10-27 ساعت 08:50

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان