کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-10-24 ساعت 05:00)iris نوشته:  واقعا خب سوالا جدید را برامون بذارید

(2014-10-24 ساعت 08:13)ali3875 نوشته:  
(2014-10-24 ساعت 03:43)Nazem نوشته:  در ضمن سوالات رانندگی کالیفرنیا تغییر کرده و سوالات قبلی هیچ اعتباری نداره
نمیدونم دادن سوالات تبلیغ حساب میشه یا نه؟ اگه اینطوره که اصلا نمیشه اینجا حرف زد چون ممکنه تبلیغ کنیمSmile
ناظم محترم من 20 روز پیش با خوندن همین سوالات امتحان دادم و با یک غلط قبول شدم و تقریبا 80% سوالات همینا بود چرا اطلاعات غلط میدید به دوستان؟ تابلو ها و قوانین که عوض نمیشن
اینجا مثل اینکه بدون چشمداشت هم بخوای کمک کنی بازم نمیذارن

دوستانی که من سوالاتو براشون میل کردم لطفا از اون سوالات استفاده نکنید
سوالات جدید رو از جناب مدیر بگیرید

(2014-10-29 ساعت 11:45)ali3875 نوشته:  ناظم عزیز شما قرار بود سوالات جدید امتحان رانندگی کالیفرنیا رو برای استفاده همه دوستان اینجا بذارید چی شد پس؟
همه دوستان و خود بنده بیصبرانه منتظریم مدیر محترم

آخرین سری که بنده به آمریکا و کالیفرنیا اومدم (از 26 آگوست 2014 ) تا به امروز تا به الان 7 نفر رو همراهی کردم برای گرفتن گواهینامه و آزمون کتبی رانندگی و سوالاتی که همگی داشتیم تغییر پیدا کرده و همه ی دوستانی که فقط سوالات رو خونده بودند آزمون رو رد شدند و دوستانی که آیین نامه ای رو که به پیوست ارسال می کنم رو خوندند همگی قبول شدند.

دلیل اینکه سوالات قبلی رو همه داشتند این بود که اداره DMV به کسانی که قبول نمی شدند سوالاتشون رو می داد تا بخونند و دفعه ی بعد قبول بشند و همه ی ایرانیها این سوالات رو کپی می کردند و بین خودشون پخش می کردند . اما از وقتی سوالات عوض شد DMV دیگه سوالات رو نمیده تا کسی سوالات رو نداشته باشه ، دوستانی هم که مدعی داشتن سوالات جدید هستند لطفا سوالاتشون رو در اختیار همه بگذارند اما بدونید که اگه با خوندن صرف سوالات قبول نشدید تقصیر خودتونه و همچنین خوندن فقط سوالات فقط میتونه توی قبولیتون کمک کنه اما آگاهی نداشتن از قوانین میتونه خدای ناکرده تصادفی رو براتون به بار بیاره که اگر شانس بیارید و فقط خسارت مالی داشته باشه هزاران دلار باید هزینه کنید.

در مورد تبلیغات هم راهنماییتون می کنم به خوندن مجدد قوانین سایت که از ابتدا تاکنون تغییری نکرده.

منظور بنده هم همونجوری که دوستمون گفتند با کسی بود که فقط شماره تلفن تبلیغاتی می داد اما اگر بقیه دوستان به خودشون شک دارند دنبال راه حل باشند.

ارادتمند
سپهر

سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط Ali Sepehr - 2014-10-29 ساعت 12:35

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان