کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-11-07 ساعت 11:03)p.arsa نوشته:  
(2014-11-07 ساعت 08:47)shadi79 نوشته:  [quote='2014families lottery winners' pid='562238' dateline='1415249357']
سلام دوستان عزیز من چند تا سوال از خدمتتون داشتم :

1- من تغییر آدرس دارم علاوه بر اینکه توی فرودگاه این آدرس جدید رو باید بدم توی سایت USCIS هم باید آدرس جدید رو وارد کنم؟
2- و یک سوال دیگه اون هم اینه که میتونم بدون ینکه تغییر آ/درس رو اعلام کنم به شهر جدید که وارد شدم کارهای مربوط به ssn و حساب بانکی رو در شهر جدید انجام بدم و وقتی گرین کارتم به آدرس قدیمم فرستاده شد برم گرین کارتم رو از اونجا تحویل بگیرم؟
3- آیا میتونم 165 دلار را با گیفت کارت ویزا پرداخت کنم؟
4-رفت و آمد من باید به آمریکا چطور باشد که بعد از 5 سال سیتیزن بشم؟
5-آیا می تونیم مواد غذایی با خودمون به آمریکا ببریم واسه یه مدت مثل خشکبار برنج حبوبات ماکارونی ادویه جات و قالیچه و یا توی فرودگاه گیر میدن؟
6- بعد از گرفتن گرین کارت برای فرزندان بالای 21 سالم باید چه مدارکی به اداره مهاجرت تحویل بدم یا فقط الزاما پر کردن
سلام می تونید برای پرداخت از گیفت کارت استفاده کنید منم همینکار رو کردم
برای گرفتن سوشیال هم می تونید از یه شهر دیگه اقدام کنید

سلام دوست عزیز
فقط در مورد مواد غذایی بگم که اجیل و خوشکبار و ادویه جات مشکلی نیست! فقط به دانه های غلات و حبوبات گیر میدن!
1- اینو نمی دونم ولی فکر نکنم نیاز باشه
2- بله می تونید
3- بله می تونید اینجا یکی دیگه از بچه ها نوشت که با گیفت کارت داده
4- باید همیشه در یکسال 6 ماه کمتر خارج خاک امریکا باشید
5- به جز چیزایی که قابلیت کشت دارند مثل حبوبات و برنج بقیه چیزا را میتونید بیازید فکر کنم ، من عسل داشتم چیزی نگفتند ، فکر کنم اگر تجاری نیارید گیر ندن
6- روند کارش را من نمی دونم دقیق ولی سرچ کنید تو گوگل و یا حتی همین سایت کنسول امریکا کامل دستتون میاد مراحل را، اما می دونم خیلی طول می کشه تا پرونده اش به جریان بیفته مثلا دوستم با اینکه نامه اش اومده و شماره کیس معلوم شده دو ساله تو نوبت مصاحبه است
2014AS56## / کیس 1 نفر / رویت قبولی 3 May / ارسال مدارک 12 May - دی اچ ال / سفارت : ابوظبی / ویزا یکضرب:May 15
پاسخ
تشکر کنندگان: aaraam ، 2014families lottery winners ، jojo_hami ، آلیس-1980

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط iris - 2014-11-07 ساعت 20:54

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان