کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-11-12 ساعت 11:58)2014families lottery winners نوشته:  
(2014-11-12 ساعت 11:20)farshad varaste نوشته:  
(2014-11-12 ساعت 10:01)2014families lottery winners نوشته:  بچه ها من یک سوال فوری و مهم دارمامیدوارم دوستان آنلاین سریع جواب بدن من با پرواز فلای امارات به مقصد لس انجلس پرواز دارم میخواستم ببینم مدارک مهاجرتی رو همون پاکت زرد و پاکت سفید و دو تا برگه آ4 که مربوط به واکسیناسیون هست رو در فرودگاه لوس آنجلس باید کجا تحویل بدم ؟ لطفا راهنمایی کامل بهم بدید در این مورد؟؟؟؟
از اطلاعاتیکه دوستان تو صفحه های قبل و سفرنامه ها دادن، فکر میکنم مراحل اداری قبل از ورود برای پروازهاییکه کانکشنون از دبی هست تو همون فرودگاه دبی انجام میشه

ممنونم میشه شماره صفحه یا سفرنامه خاصی رو بهم معرفی کنید؟
دوست عزیزم تا جاییکه من از پست های دوستان یادمه فقط با پرواز التحاده که مدارکو توی دبی تحویل میگیرن.بقیه پروازها اگه اشتباه نکنم توی همون آمریکا مدارک رو تحویل میگیره(البته 100درصد مطمئن نیستم). در ضمن نگران نباشید شما وقتی میرسید به آمریکا قبل از اینکه از گیت رد بشید و مهر ورود بخورید خودشون بهتون میگن توی کدوم صف باید منتظر باشید و مدارک رو تحویل بدید.یکی از دوستان میگفتن تا پاکت رو اونجا دست من دیدن راهنماییم کردن به صف مهاجرها. شما نمیخواد دنبال جایی که باید مدارکو تحویل بدید بگردید اونا خودشون پیداتون میکنن Wink کلا پروسه ی راحتیه. نگران چیزی نباشید.موفق باشید.
کیس نامبر:**2014AS77 / اعضای کیس:1 نفر / رویت قبولی: 3 May / تائید مدارک: 17 May/نامه دوم: 20 May/کنسولگری: Yerevan/ ویزا: یکضرب
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط gema - 2014-11-12 ساعت 12:18

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان