کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
iris عزيز، بسيار سپاس گزارم كه من رو آگاه كرديد! باور نمي كنيد، چون هنوز مهمونم و اجازه ندارم دست توي جيبم بكنم از قيمت ها بي اطلاعم، فقط حدودي هر چيزي رو حساب مي كنم ، مي بينم كه با ايران زياد تفاوت نداره. در ادامه ي فرمايشات شما بايد اضافه كنم اين جا محصولات خوراكي اعم از فراورده هاي گوشتي، گياهي و لبني به دو صورت ارگانيك و غير ارگانيك عرضه ميشه كه مسلماً قيمت اولي تقريباً دو يا سه برابر بيشتره ، ولي نيازي نيست كه اول راه از اين خرج ها بكنيد.
ريش تراش و سشوار و سنگ پاي برقي !! تون رو بياريد، با يه تبديل ساده اينجا كار مي كنن.هر چيز برقي سبكي داريد و نو هستش بياريد ولي ديگه پلوپز و قابلمه نه! قاشق چنگال هم خواستيد بياريد ولي بشقاب با قيمت مناسب اينجا هست. حوله و لوازم خواب هم نياريد ولي ليف بياريد! ليف هاي اينجا به زبري ايران نيست. خيلي با پوست با محبت رفتار مي كنن و من تحمل اين لوس بازي رو نداشتم! براي مدتي جوراب و لباس زير بياريد كه خيالتون راحت باشه ، مگر نه اون هم با قيمت مناسب پيدا مي كنيد.
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط قصه گو - 2014-11-14 ساعت 11:11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان