کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-11-20 ساعت 15:22)byazdani نوشته:  
(2014-11-20 ساعت 09:03)rtt نوشته:  
(2014-11-19 ساعت 18:20)Sam2014 نوشته:  
(2014-11-19 ساعت 10:08)byazdani نوشته:  سلام دوستان
یه سوال دارم. برای اجاره ماشین چه مدارکی لازمه؟ آیا میشه در بدو ورود به آمریکا ماشین اجاره کرد؟ در حالیکه هنوز شوشیال کارت و گرین کارت نداریم و فقط گواهینامه بین المللی داریم؟
درود بر شما
برای اجاره اتومبیل دو چیز لازمه :
1- گواهینامه بین المللی .
2- کردیت کارت یا دبیت کارت به نام خودتان ( چون مبلغی را در حسابتان فریز می کنه برای تضمین ). اگر ندارید یک نفر باید برای شما اقدام و شما را به عنوان راننده دوم معرفی کنه و در اصل ایشان اجاره کننده اتومبیل هست .
سوشیال و گرین کارت هم نمی خواد . در ضمن یادتون باشه همه شرایط قرارداد و اجاره نامه ماشین را بپرسید و بفهمید تا در موقع تحویل با یک صورتحساب مشتی مواجه نشید . مثل آب خوردنه فقط هوش و حواس جمع می خواد .Big Grin
موفق باشید.
من هفته پیش ماشین اجاره کردم از کمپانی avis خیلی راضی بودم وقتی هم ماشینو برگردوندم بهم تخفیف هم داد و کمتر از اون پوای که قرارداد بود ازم گرفت گفت رو اون ماشین تخفیف بوده خیلی هم راحت و بی دردسر بودش
سلام دوست عزیز
شما چقد بابت اجاره ماشین پرداخت کردید؟ کدوم ایالت؟
من چون واسه امتحان رانندگی می خواستم مجبور شدم بیمه فول بگیرم هیوندای الانترا با بیمه فول روزی 56 دلار ن
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
پاسخ
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، rbrb-2015

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط rtt - 2014-11-21 ساعت 03:36

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان