کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
الان از امتحان رانندگي برگشتم و اعصابم خورده! حتماً دو دستتون رو فرمون بايد سه و نه باشه ، نه مثل من دو و ده! موقع پارك سربالايي به خيال خودم كار خوبي كردم كه نزديك كرب پارك كردم ، ولي از نظر ممتحن اين طور نبود! تابلوي سرعت رو نديدم ، منم فكر كردم سي و پنجه، آخر امتحان بهم گفت يو توو فست!! فهميدم سرعت سي بوده! با اينكه خيلي ادا در اوردم كه دارم از سر شونه نگاه مي كنم ، به موقعش يادم رفت اين كار رو انجام بدم! خلاصه اينكه چون خودش روز يكشنبه تعليمم داده بود و دست فرمونم رو ديده بود و كلي به به و چه چه كرده بود، و حالا مونده بود كه مرا چه مي شود ؟ گفت قبولت مي كنم ولي بهم قول بده تند نري! بعد كه ناراحتي منو ديد گفت نمره اصلاً مهم نيست، توي گواهينامه هم نمره ثبت نميشه، مهم اينه كه قبول شدي. ولي واقعيت اينه كه الان خيلي از دست خودم عصباني ام!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط قصه گو - 2014-11-21 ساعت 04:56

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان