کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-11-23 ساعت 08:27)farshad varaste نوشته:  
(2014-11-23 ساعت 07:56)rasool1 نوشته:  
(2014-11-22 ساعت 14:41)sad_sad نوشته:  
(2014-11-22 ساعت 13:32)farshad varaste نوشته:  
(2014-11-22 ساعت 12:54)قصه گو نوشته:  ما ولز فارگو حساب باز كرديم، همون روز اول ، فقط مي گفت يه آي دي عكس دار ميخوام.ما هم اصل كارت ملي و گواهينامه رو نشون داديم. آدرس خونه ي ايران هم مي خواست. البته پاسپورت كه جاي خود داره ! هر موقع هم مشكلي پيش اومد مترجم فارسي دارن. ولي اول فقط دبيت دادن ، بعد كه سوشالمون اومد تقاضاي كرديت كرديم. اصلاً هم مثل دوستمون آقا فرشاد، شارژ نشديم!
منم فعلا سرم شلوغه، میخوام برم اونجا خون به پا کنم. یک دلار منو شارژ کردن!!!!! باید باعث افتخارشون باشه تو بانکشون حساب باز کردمWink

خیلی خوب و عالیه که اطلاعات کامل و تجربه هاتون رو میگذارید کاش بقیه بچه هایی که به شهرهای دیگه رفتن هم همینجوری به بچه ها کمک میکردن با بیان تجربیاتشون
منم توي ولز فارگو حساب دبيت باز كردم ولي بعد از اينكه سوشيال اومد حساب كرديت بصورت سكيور باز كردم براي اينكه حسابتون را شارژ نكنند دو راه وجود دارد يا اينكه حداقل موجودي ١٥٠٠$هميشه توي حسابتان وجود داشته باشه و راه دوم اينه كه هر ماه حداقل ١٠ بار تراكنش داشته باشيد
در ضمن سوشيال من بعد از ٥ روز و گرين كارتم بعر از سه هفته به مرحله closed رسيد البته پول رو يكماه قبل از ايران پرداخت كرده بودم اميدوارم اين اطلاعات مفيد بوده باشد!
10 بار تراکنش ماهیانه درسته ولی حساب من بیشتر از 1500 تا توش هست ولی بازم شارژ شدم Sad
البته دو راه دیگه هم وجود داره یکی اینکه تا 500 دلار قسط ماهیانه برای هر چیزی مثلا قسط ماشین یا خونه یا قبوض خونه رو پرداخت کنید یا اینکه ماهیانه پولی بعنوان حقوق بحسابتون واریز بشه

اون یکی بانک bank of america شرایط شارژ نشدن حساب چه جوریه ؟
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
پاسخ
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، امین 13

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط KIMIA2005 - 2014-11-23 ساعت 23:34

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان