کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-12-03 ساعت 02:00)AZAR 1335 نوشته:  
(2014-12-03 ساعت 01:08)مامان خانم نوشته:  
(2014-12-02 ساعت 09:17)reza_norouzi نوشته:  سلام دوستان من
من یک روزه که وارد آمریکا شدم. مشغول انجام دادن کارای اولیه (بانک، بیمه، سوشال نامبر، ...) هستم.
به زودی سفرنامه مو می نویسم.
شاد باشین.
سلام
چه عجب اقای نوروزی بلاخره رسیدید، مااز سد بیمه و بانک و گواهی نامه گذشتیم و حالا دنبال کاریم . دوستان سعی کنیدکلاس های زبان مجانی رااز دست ندهید چون بلاخره در ارتقا زبان موثرند من الان ۵ روز در هفته را کلاس می روم حداقل از لحاظ دانستن اطلاعات عمومی بسیار موثرند مثلا هفته thanksgiving ما انقدر در مورد مبنای به وجود امدن این رسم صحبت کردیم که فکر کنم الان بتوانم یک سخنرانی دز موردش بکنم جالب این که کسانی را در این کلاس ها می بینید که حداقل ۸ تا سالی هست اینجا هستند کتابخانه های نزدیک محل اقامتتان را حتما پیدا کنید دز جشن ها مراسم جالبی دارند
فعلا خدانگهدار همگی
برای بیمه چکار کردید؟
سلام
بچه ها از بیمه ایالتی استفاده کردند من و همسر اوباما کر البته چون تمام کارها را همسر انجام میدهد من زیاد مطلع نیستم اما تا انجایی که من خبر دارم ما شامل بیمه ایالتی نشدیم چون باید شهروند باشیم اما بچه ها کارت گرفتند ما شامل اوباما کر شدیم اگر اطلاعات دقیقتری خواستید فردا می گذارم
در ضمن ما همه جا حضوری مراجعه می کنیم و به ایمیل بسنده نمی کنیم وگرنه به ما گفتند بیمه به ما تعلق نمی گیرد بعد از مراجعه و شرح موقعیتمان خودشان این اپشن را معرفی کردند
در ضمن دیروز در کلاس زبان استادمان تاکید داشت همگی دنبال موقعیت کاری در فروشگاه ها باشیم چون بهتر از هر کلاسی است پس اگر به کلاس دسترسی ندارید این روش هم خوب است الان هم اوج کارهای فصلی است موفق باشید
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط مامان خانم - 2014-12-03 ساعت 02:20

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان