کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-12-12 ساعت 08:34)mrt نوشته:  سلام بر همه دوستان عزیز
من و همسر دو هفته است که اومدیم لس آنجلس و چون کسی را نداشتیم که بریم خونه اش رفتیم هتل و روز دوم یک خونه یک خوابه گرفتیم و شب پنجم دیگه تو آپارتمان خودمون بودیم و یکسری وسایلم براش خریدیم. حالا دیگه خدارا شکر یک آپارتمان خوب و آبرو مند شده Smile حساب هم رفتیم تو Bank of America باز کردیم هم برای خودم وهم برای همسر.اینترنت و گاز و برق را هم گرفتیم. دوبارم رفتیم اداره سوشال که مسولش گفت تا دو هفته دیگه اینجا نبینمتون و سوشال شما اتوماتیک صادر می شه و نیاز به پر کردن فرم و درخواست سوشال نیست ، برید دیزنی لند خوش بگذرونید تا سوشالتون بیادBig Grinمنم نشستم تو خونه و با اینترنت با پهنای باند 60 مگ دارم کار اپلای می کنم. ولی تنها چیزی که فعلا اذیتمون داره می کنه ماشین نداشتن و گواهینامه نداشتنه

سلام دوستان عزیز بسالامتی رسیدید انشاالا همه کارها بهمین سادگی انجام بشه میشه بمن بگید بانک برای بازکردن حساب چه مدارکی ازتون خواست ممنونSadSadSadSadSadSad
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط omid2014 - 2014-12-12 ساعت 22:57

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان