کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-12-14 ساعت 01:06)farshad varaste نوشته:  
(2014-12-14 ساعت 01:01)mrt نوشته:  
(2014-12-12 ساعت 22:09)omid2014 نوشته:  
(2014-12-12 ساعت 08:34)mrt نوشته:  سلام بر همه دوستان عزیز
من و همسر دو هفته است که اومدیم لس آنجلس و چون کسی را نداشتیم که بریم خونه اش رفتیم هتل و روز دوم یک خونه یک خوابه گرفتیم و شب پنجم دیگه تو آپارتمان خودمون بودیم و یکسری وسایلم براش خریدیم. حالا دیگه خدارا شکر یک آپارتمان خوب و آبرو مند شده Smile حساب هم رفتیم تو Bank of America باز کردیم هم برای خودم وهم برای همسر.اینترنت و گاز و برق را هم گرفتیم. دوبارم رفتیم اداره سوشال که مسولش گفت تا دو هفته دیگه اینجا نبینمتون و سوشال شما اتوماتیک صادر می شه و نیاز به پر کردن فرم و درخواست سوشال نیست ، برید دیزنی لند خوش بگذرونید تا سوشالتون بیادBig Grinمنم نشستم تو خونه و با اینترنت با پهنای باند 60 مگ دارم کار اپلای می کنم. ولی تنها چیزی که فعلا اذیتمون داره می کنه ماشین نداشتن و گواهینامه نداشتنه

سلام دوستان عزیز بسالامتی رسیدید انشاالا همه کارها بهمین سادگی انجام بشه میشه بمن بگید بانک برای بازکردن حساب چه مدارکی ازتون خواست ممنون
فقط پاسپورت با ویزامون و ترجمه گواهینامه ایرانمون با اصلش، اینجا حتماً دوتا مدرک نیاز دارند که این ترجمه گواهینامه خیلی کمکمون کرده، حتی خونه ام ما همین جوری گرفتیم

(2014-12-12 ساعت 22:09)omid2014 نوشته:  
(2014-12-12 ساعت 08:34)mrt نوشته:  سلام بر همه دوستان عزیز
من و همسر دو هفته است که اومدیم لس آنجلس و چون کسی را نداشتیم که بریم خونه اش رفتیم هتل و روز دوم یک خونه یک خوابه گرفتیم و شب پنجم دیگه تو آپارتمان خودمون بودیم و یکسری وسایلم براش خریدیم. حالا دیگه خدارا شکر یک آپارتمان خوب و آبرو مند شده Smile حساب هم رفتیم تو Bank of America باز کردیم هم برای خودم وهم برای همسر.اینترنت و گاز و برق را هم گرفتیم. دوبارم رفتیم اداره سوشال که مسولش گفت تا دو هفته دیگه اینجا نبینمتون و سوشال شما اتوماتیک صادر می شه و نیاز به پر کردن فرم و درخواست سوشال نیست ، برید دیزنی لند خوش بگذرونید تا سوشالتون بیادBig Grinمنم نشستم تو خونه و با اینترنت با پهنای باند 60 مگ دارم کار اپلای می کنم. ولی تنها چیزی که فعلا اذیتمون داره می کنه ماشین نداشتن و گواهینامه نداشتنه

سلام دوستان عزیز بسالامتی رسیدید انشاالا همه کارها بهمین سادگی انجام بشه میشه بمن بگید بانک برای بازکردن حساب چه مدارکی ازتون خواست ممنون
فقط پاسپورت با ویزامون و ترجمه گواهینامه ایرانمون با اصلش، اینجا حتماً دوتا مدرک نیاز دارند که این ترجمه گواهینامه خیلی کمکمون کرده، حتی خونه ام ما همین جوری گرفتیم
سلام
به سلامتی امیدوارم بقیه کارهاتون هم به خوبی و سرعت پبش بره، میشه بگید خونه چجوری پیدا کردید و چجوری گرفتید یعنی هم امکانات خونه رو بگید هم مدارک و پولهاییکه پرداخت کردید به چه شکل بوده
ممنون از لطفتون، انشا الله واسه هممون همه چیز مثل تا حالاش با خوبی و خوشی پیش بره. ما از سایت www.craigslist.org خونه سرچ کردیم تو همین محله ای که خونه می خواستیم.ما چون دو نفر بودیم یک خونه یک خوابه گرفتیم البته تواین محله (Burbank) قیمتها یک کم بالاست ولی خوب چون محله خوبی است به نظرم می صرفه. خونه خدا رو شکر همه چیزش را عوض کرده بودند و RENEW شده است. خیلی تمیز بود و کف اش هم پارکت است که به نظر ما بهتر از موکت است و pet و سیگار و دود هم ممنوع است که خوب چون ما زیاد میونه خوبی با هاپی و پیشی و دود و سیگارنداریم برامون خیلی خوب بود. چون ما کردیت و سوشال نداشتیم مجبور شدیم که 6 ماه اول را پیش بدیم با 500 دلار دیپازیت. با کپی پاس و ویزا و ترجمه گواهینامه ایران خونه گرفتیم. راستی برای باز کردن حساب قرارداد خونه را هم ازمون خواستند که من توپست قبلی فراموش کردم بعدش رفتیم یکسری وسایل خونه مثل یخچال و مایکرو فر وپلو پز و جارو برقی و وسایل برقی را از فروشگاه Sears گرفتیم و یک دست مبل و تخت از فروشگاه Ashley گرفتیم و یکسری از وسایل خورده ریز از فروشگاه IKEA، برای خرید وسایل زیاد عجله نکنید و فروشگاهها را همه را ببینید و قیمتها را با هم مقایسه کنید و افرها و تخفیف ها را با Free delivery ها را هم در نظر بگیرید. دیگه واقعا چیزی به ذهنم نمی رسه اگه سئوالی داشتید من در خدمتم.
2014AS17$$ ,نامه دوم 21 اکتبر،مصاحبه :16 دسامبر ابوظبی،کلیرنس با برگه آبی،آپدیت ها 16 دسامبر،16 ژانویه ،10 فوریه و خودم 29 می،1 ژوئن خودم،کلیر :2 ژوئن،دریافت ویزا 26 ژوئن،ورود به آمریکا 27 نوامبر لس انجلس
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط mrt - 2014-12-14 ساعت 01:43

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان