کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-12-17 ساعت 14:08)shiraz_neda نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 13:23)farshad varaste نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 12:39)p.arsa نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 12:22)farshad varaste نوشته:  
(2014-12-17 ساعت 12:18)p.arsa نوشته:  سلام دوستان گرامی! کلی با کامنت mrt خندیدم و همینجور که میخوندم منتظر انفجار بودم که صورت گرفت?
امروز بالاخره بعد از 8 روز از مراجعه به اداره سوشال ssn اومد. کلی تعجب کردم یه برگه کاغذ کاهی که یه شماره با اسم فقط روش بودSmile) انتظار حداقل یه عکس داشتم:دی

دوستان کسی واسه بیمه اوباما ثبت نام کرده؟ میشه یکم راهنمایی کنید؟
من شروع کردم ولی چون دو نفرمون ssn نداشتیم کامل نشده. برید تو سایتش و مرحله به مرحله اطلاعاتی رو که میخواد وارد کنید. فکر نکنم چیز خاصی باشه

اخه داره به صورت فرضی یا پیش فرض میره جلو
من توی این سایت رفتم: www.healthplanfinder.org

یه سوال : یعنی واسه کسی که نرفته باشه سرکار باید بیمه اوباماکر ثبت نام کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ لطفا جواب بدید . من فکر می کردم باید بریم سر کار تا بیمه از طریق شرکتها رد شود . مثل ایران . اگر باید خودمون ثبت نام کنیم هزینه آن برای هر نفر چقدر است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ایران هم اگر سر کار نمیرفتید و یا بیمه کارفرما رو نمیخواستید میتونستید خودتون خودتون رو بیمه کنید ولی چون مبلغش بالاتر بود کسی این کار رو نمیکرد!
2014AS65XX / انکارا / مصاحبه هفته دوم جون / یک نفر مجرد / کلیر با تلفن و ایمیل / دریافت ویزا 29 اگوست
امضای یادگاری
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط p.arsa - 2014-12-17 ساعت 14:17

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان