کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روش های پیدا کردن کار در آمریکا
(2014-12-22 ساعت 23:43)Nima90 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 22:30)vahid1432 نوشته:  
(2014-12-20 ساعت 03:51)vahid1432 نوشته:  سلام دوستان
من اینجا کارشناسی ارشد حقوق رو گرفتم که میدونم اونجا بدردم نمیخوره. از طرفی توی کامپیوتر و مخصوصا محصولات اپل به اندازه کافی تخصص دارم ولی همه اینا رو تجربی یاد گرفتم و هیچ مدرکی هم ندارم. به نظرتون چکار کنم که بتونم اونجا زود کار پیدا کنم و زیاد از جیب خرج نکنم. آیا بدون مدرک و صرفا از طریق تست گرفتن میتونم کار پیدا کنم؟! یا اگه مدرک میخواد چه راهی رو پیشنهاد میدید؟
ممنونم Smile

هیچکدوم از دوستان نیستند؟!

درباره کامپیوتر و محصولات اپل ، سوالتون رو در تاپیک کامپیوتر بپرسین شاید دوستان بتونن راهنمایی کنن .
درباره کار و زیاد از جیب خرج نکردن هم طبق تجربه دوستان ، از کار های فروشگاهی و مشابه شروع کنید بعید میدونم با رنج درآمد و مالیات و ... توی خرج بمونید .
ولی پیگیر قضیه رشته حقوق هم باشید ، نمیدونم زیر شاخه تون چیه ، البته اطلاعاتی هم از این رشته ندارم ، ولی اگه بشه برخی واحد هاتون رو معادل کنید و تو یه زیر شاخه حقوق چند ترم بگذرونید که بتونید مدرک دانشگاهی اونجا رو بگیرید ، وضع فرق میکنه .
چون صنف حقوق هم پردرآمده ، هم درحال پیشرفته ، هم تقاضای زیادی داره ، و کلا روبورسه .
اگه مدرک دانشگاهی بگیرید و تو یه دفتر کوچیک حتی بعد از مدتی کارآموزی مشغول به کار بشید ، خیلی وضع بهتر خواهد شد .

البته اگه مثل من نتونید از عهده خرج شش ماهه از جیب بر بیایید Cool ، در بدترین شرایط همون سناریوی کلی ، راه حل خواهد بود ( شاید تنها راه حل ) .
سناریوی کلی : ورود به آمریکا با کمترین هزینه و بردن برخی وسایل و لباس های بیرونی اندازه 8 الی 12 ماه + سعی در پیدا کردن خونه با هزینه پایین یا هم اتاقی گرفتن ( یا هم اتاقی شدن - خودم دوست ندارم ولی وقت سختی چاره چیه ؟ Sad ) + بیش از 50 ساعت کار در هفته با حداقل حقوق ساعتی 8 دلار + گرفتن دوچرخه یا موتور به جای ماشین Tongue + پیش فعالی در جستجوی کار بهتر ( یا تلاش بیشتر تو کار فعلی اگه کار خوبیه ) + عدم ولخرجی ( بدون رستوران - دور دور - night life و ... Big Grin ) + تا حداقل شش ماه فقط : خواب-صبحانه-سرکاروناهار-شام سبک-خواب-دوباره صبحانه- سرکار .... + پس انداز + پس انداز + پس انداز

البته شما بذار بری مصاحبه و وضعیت ویزا ( ان شاالله یه ضرب ) مشخص شه بقیش خدا بزرگه + یه عالمه راه وجود داره

در ضمن موارد بالا در بدترین شرایطه که خیلی ها هم ممکنه تجربه نکرده باشن و تجربه هم نکنن ، لذا نترسید و امیدواریتون رو از دست ندید

Wink

ممنون نیما جان بابت راهنماییت
امیدوارم که بتونم به راحتی بگذرونم با کمک دوستان خوبی که اینجا دارم. Smile
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: behjat

پیام‌های این موضوع
RE: روش های پیدا کردن کار در آمریکا - توسط vahid1432 - 2014-12-23 ساعت 20:09
روش های پیدا کردن کار در آمریکا - توسط NGNJ - 2016-01-22 ساعت 12:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان