کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2014-12-24 ساعت 05:09)Lemony نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 05:55)reza_norouzi نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 19:05)shadi79 نوشته:  
(2014-12-22 ساعت 18:53)mehrnazmh75 نوشته:  سلام دوستان من خانواده ي من لاتاري ٢٠١٤ بودن ما ماه پيش به امريكا اومديم و توي فرودگاه ادرس محلي رو كه گرين كارت روميدن عوض كرديم و بعد چند هفته برگشتيم ايران حالا گرين كارت من و پدرم اومده و اقوام تحويل گرفتن( رفته بود به ادرس قبلي ) اما گرين كارت مادرم معلوم نيست كجاس نه ادرس قبلي نه ادرس جديد. با توجه به اين كه ما الان ايرانيم كسي مي دونهچكار بايد بكنيم ؟ خيلينگرانيم

دوست عزیز از سایت elisچک کنید ببینید تو چه مرحله ای هست نهایتا کاستومر سرویس تماس بگیرید ببینید مشکل کجاست

سلام دوست من
در سایت اداره پست به این آدرس هم میتونین شماره رهگیری یا همون tracking number رو وارد کنین و ببینین محمولتون کجاست.
می شه بگید کدوم شماره رو برای ترکینگ نامبر بزنم؟Receipt ID؟

همون شماره ای که با IOE شروع میشه.

(2014-12-24 ساعت 05:13)p.arsa نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 23:08)reza_norouzi نوشته:  
(2014-12-23 ساعت 16:57)aghamilad نوشته:  سلام دوستان من وقتی ویزام را تحویل گرفتم همراه اون چندتا کاغذ بود که یکیش قبل از سفر بدانید بود که توی اون نوشته افراد 18 تا 25 سال هنگام ورود 30 روز وقت دارند خودشونا معرفی کنند تا در صورت وقوع جنگ از انها استفاده بشه میخواستم بدونم این چیه؟

سلام دوست من
ننوشته به کجا معرفی کنن؟
همه ما وقتی میرسیم خودمونو معرفی میکنیم تا بدونن اومدیم!
رضا جان تو کجا خودتو معرفی کردی؟؟؟!

تو فرودگاه بخش مهاجرت موقع تحویل مدارک و پاکت زردرنگ!
پاسخ
تشکر کنندگان: Lemony ، p.arsa ، مهدی 2014 ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط reza_norouzi - 2014-12-25 ساعت 01:42

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان