کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
سلام
بر خودم واجب دانستم یک پست حسابی از مشکلات بگذارم تا این سوال ویزا معتبره یا نه را جواب بدهم در اخر قضاوت با خودتان
بنده از فرودگاه جان اف کندی وارد نیویورک شدم متاسفانه گرین کارت که رسید کاملا اشتباه بود این تا اینجا قصه رفتیم تقاضا دادیم دوباره صادر کنند خلاصه سوشال دارم ان ویزای کذایی که بعضی معتقدند یک سال معتبره بعضی نه خلاصه همه چی میگذشت سر کار هم با سوشال رفتم تا این که روز امتحان شهر مصادف با اتمام تارخ ویزا بود حالا من علاوه بر ان ویزا نامه ای مهمور هم داشتم که گرین کارتم در حال صدور است و در اداره مذکور به من گفتند این نامه و ویزا حکم گرین کارت را دارد
حالا تا اینجای قصه را داشته باشید که افسر مربوطه داخل ماشین شد و فرمود به هیچ عنوان از بنده امتحان نمی گیرد تازمانی که کارتم برسد
پس از رایزنی های فراوان و صدالبته سخنرانی های همسر به سوپر وایزر ارجاع داده شدیم ایشان هم فرمود بروید جایی که نامه تعویض را دادند ویزا را مهر کنید ما هم سرخوش به اداره مربوطه رفتیم در انجا افسر فرمودند فرمایشات سوپر وایزر درست است این ویزا حکم گرین کارت ندارد مگر مهر شود گفتیم خوب مهر بزنید فرمود اداره مرکزی فقط این مهر را دارد و یک ادرس دادندو گفتند اول باید اینترنتی وقت بگیرید اما بعد از کمی تفکر و نگاه به احوالات پریشان ما گفتند خوب بروید شاید قبول کنند
گفتیم مسیر نزدیک است گفتند با ماشین بله خوب ما هم که عشق گواهی نامه با همسر راهی شدیم مسیر با جی پی اس یک ساعت و نیم بود که ما دو ساعته رسیدیم
دم در اداره مذکور یک ساختمان سی طبقه فهمیدیم به پلیس فدرال ارجاع داده شدهایم حالا همسر دنبال جای پارک منم سر خوش امدم بروم داخل ساختمان که یک نفر که خدا خیرش دهد جلوی من را گرفت و گفت پشت سر ایشان توی صف بایستم در عرض چند دقیقه کم کم یک صف سی نفره شکل گرفت حالا هوا سرد ما هم همه منتظر
در باز شد ده نفر رفتیم داخل ابتدا یک سخنرانی الکل و دراگ ممنوع بعد تا کفش ها را هم گشتند و بازرسی و اجازه ورود دادند
حالا همه رفتند دنبال کارشان من اصلا نمی دانستم کجا بروم تا یک پلیس ازم پرسید وقت ملاقات دارم منم قصه را برایش تعریف کردم ظاهرا دلش سوخت چون گفت حالا برو بالا فکر نکنم کاری انجام بدهند بدون هماهنگی
در اسانسور در هر طبقه روبروی چند تا پلیس باز میشد که می پرسیدند وقت ملاقات دارید حالا منم در طبقه مذکور پیاده شدم بعد از توضیح وقت گرفتم البته معجزه وار و بعد از یک ساعت نوبتم شد خانم پشت باجه توضیح داد ویزا من بی اعتبار است. و بعد هم یک مهر برجسته روی ان زد ویک سال تمدیدش کرد و گفت ویزا و نامه تمدید گرین کارت هیچ وجه قانونی نداشته اند الان من با این مهر ویزایم معتبر است تا دسامبر سال بعد
این هم انشا من حالا حرف شما درست است حرف این خانم یا هر چیز من بی خبرم
در ضمن گواهی نامه ام تا تاریخ همین مهر اعتبار دارد
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط مامان خانم - 2014-12-29 ساعت 05:42

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان