کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-01-04 ساعت 06:26)iris نوشته:  
(2015-01-04 ساعت 01:26)ali_yari5 نوشته:  
(2015-01-03 ساعت 16:04)مير منصور نوشته:  
(2015-01-03 ساعت 11:19)ali_yari5 نوشته:  دوستان 2014 سلام. امروز یهو دلم گرفت، یاد روزهایی افتادم که چقدر تو مهاجر سرا با شور و اشتیاق پیگیر مسائل مهاجرتیمون بودیم، از تکمیل فرم ها و نامه اول مصاحیه گرفته تا کلرینس و دریافت ویزا..... چه ایامی بود، یادش بخیر، قهر ها و آشتی ها.. در ضمن من مینه سوتا هستم، اگه عزیزی نیاز به راهنمایی و کمک داشت با جان و دل در خدمت هستم.

داش علي سلام .
دلت نگيره پر انرژي باش چون شنيدم اونجا خيلي سرده اگه يه خورده تحمل كني ما هم مي خوايم بيام مينه سوتا . از اوضاع و احوال و كار و بار بگو تا ما آماده شويم . موفق باشي .
قدمت روی چشم، خوشحال میشیم در خدمت باشیم.
مینه سوتا یکی از بهترین ایالت ها از لحاظ زندگی خانوادگی هستش، مخصوصاً از لحاظ کیفیت آموزشی برای بچه ها، کلاً ایالت آرومی هستش، از حمایت اجتماعی و خانوادگی بالایی برخوردار هستش، فقط تنها بدیش سرمای سخت و سوزناکش هستش، تو این یکی دو روز اخیر دما -18 درجه بود " تو اوجش به -50 درجه هم رسیده" ، از لحاظ کار و درآمد بنظرم خوب هستش، حداقل برای من که اینطور بوده "حالا نمیدونم شما به income $2600 برای شروع خوب میگید یا نه؟؟"اجاره آپارتمان دوخوابه متوسط 850 دلار و اجاره خونه "townhome" در یه منطقه معمولی 900 دلار هستش.

بابا شما که خیلی روبراهی پس چرا غر میزنی و دلتنگی ...
دلتون برا خورشید تنگ شده هاهاهاها

ای بابا , عزیزجان کــی غــر زد ؟؟؟ خورشید چیه؟؟؟ شما پشیمونی اومدی؟
هرکس با صبر و همت و علم اومده باشه ، اوضاعش درست میشه.
یه مسئله ای یادم افتاد، بعضی از دوستانو میبینم که خیلی می نالند از اوضاعشون،یادمه قبلاً دوستان چقدر میگفتند که تا زبانتون قوی نشده اینجا نیایید،واقعاً راست میگفتند، اینجا باید زبان بلد بود تا بشه زندگی کرد، مثلاً شخصی که زبان انگلیسیش مناسب نباشه ، نمیتونه کار پیدا کنه " از crew member گرفته تا professional".
کیس: 2014AS0064XX
ورود به آمریکا: 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، قصه گو ، reza_norouzi ، p.arsa

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط ali_yari5 - 2015-01-04 ساعت 10:14

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان