کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-01-10 ساعت 22:15)Sam2014 نوشته:  
(2015-01-10 ساعت 15:01)ha78sa نوشته:  
(2015-01-10 ساعت 14:25)farshad varaste نوشته:  
(2015-01-10 ساعت 14:03)ha78sa نوشته:  دوستان کسی اخیرا تجربه ورود به آمریکا بعد از مدت مجاز(بیش از ۶ ماه) داشته؟
مگه میشه!!!؟
والا تو تاپیکی دیدم که گفته بودند بار اول ممکنه کاری نداشته باشند البته بسته به آفیسرش هم داره!!
خواستم ببینم اخیرا کسی مورد اینجوری داشته و آفیسر چطور برخورد کرده؟
میشد میشد کی گفته نمیشد؟؟؟؟؟
دارنده گرین کارت نباید بیشتر از یکسال خارج از عمه ریکا باشه . زیر یکسال به شرط داشتن دلیل قانع کننده مشکلی نه فو کوله Big Grin
ام ما .... بیشترش خطر داره !!! باس پاس سیفید بگیری
این ماجرای زیر 6 ماه یا 180 روز هم برای به تعویق نیفتادن سیتی زن شیپی است و ربطی به موضوع دیگه هم نداره.... تو سایت USCIS همه این توضیحات بطور شفاف و واضح موجوده می باشد ... وقث بگذارید مطالعه بفرمایید .
در ضمن از دوستان نزدیک من بذای بار چهارم زیر یکسال از آمریکا خارح بوده و الان اینطوریهSmile
سپاسگزار شما
آهان... من فکر کردم دارندگان ویزا رو میگید. با گرین کارت میشه ولی من یه جایی تو همین مهاجرسرا خوندم اگه بیشتر از شش ماه بشه میفرستنت دادگاه باید دلیل قانع کننده داشته باشی اونم فقط یکبار
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: مهدی 2014 ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط farshad varaste - 2015-01-10 ساعت 23:46

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان