کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
با سلام به دوستانی که به سلامتی آماده سفر میشن که بیان آمریکا

این اولین باره که من در این سایت مطلبی رو پست میکنم ...فقط میخواستم بگم که قبل از اومدن به آمریکا، اگر به صورت مجردی و تنها میاین به فکر تنهایی اینجا هم باشین
به خصوص اگر دوست دارید ازدواج کنید و خانواده داشته باشین و دوستی های مجردی فقط فان و وقت گذرونی رو نمی پسندین، به نظرم بهتره همون ایران اقدام کنید و همراه خودتون رو پیدا کنین...
اینجا خیلی سخت میشه کسی رو پیدا کرد که واقعا بشه روش حساب کرد و یا حتی اعتماد کرد..
من بعد از حدود یک سال که کالیفرنیا هستم که پر از ایرانی هم هست، هنوز نتونستم کسی رو پیدا کنم که همراه خوبی باشه ...در صورتی که ایران خیلی بهتر میشه اقدام کرد...متاسفانه وقتی بیاین اینجا دیگه خیلی سخت میشه کسی رو با گرین کارت از ایران آورد اینجا چون دو سال یا حتی بیشتر هم ممکنه طول بکشه...
از طرفی دیگه خودتون هم نمی تونین برگردین ایران، چون هم اینجا مشغول کار میشین و هم اینکه باید پاس سفید بگیرین که بتونین دو سال برگردین ایران و کلا خیلی مشکل بیشتر میشه..
امیدوارم که سفر خوبی داشته باشین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، p.arsa ، eagla ، مهدی 2014 ، shadi79 ، mhb161 ، jojo_hami ، behjat ، aaraam ، امین 13 ، mohammadg846 ، pnasgari

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط Nima485 - 2015-01-11 ساعت 06:28

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان