کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-01-19 ساعت 02:48)rainolf نوشته:  
(2015-01-19 ساعت 02:20)farshad varaste نوشته:  
(2015-01-18 ساعت 23:47)Vahid2014 نوشته:  
(2015-01-18 ساعت 09:42)farshad varaste نوشته:  سلام بحث بانک جاش اینجا نیست ولی،
Chase , bank of america , us bank برای وام دادن و کردیت کارت دادن خیلی اذیت میکنن. ولز فارگو و موسسات اعتباری خیلی برای وام خوبن. سکیور کردیت رو هم با هر مبلغی که بخواید میتونید از ولز فارگو بگیرید و من که حساب باز کردم تا حالا شارژ نشدم، فقط ماهانه 25 دلار از چکینگم میره تو سیوینگم و خودم آنلاین برش میگردونم.

سلام
من ترجيحا يكشنبه ها ميام مهاجرسرا وظاهرا از بحثها جا مي مونم شما براى گرفتن كرديت كارت هزينه اى بنامannual feeپرداخت نكرديد
سلام وحید جان
همونطور که نوشتم من کردیت کارت نگرفتم، سکیور کردیت کارت گرفتم و هیچ مبلغی هم بغیر از مبلغ موجودی کارت پرداخت نکردم
دوست من باز هم با بانکتون چک کنید من مطمئنم سکیورد کردیت کاردهای ولز فارگو سالی 25 دلار شما رو چارج میکنن.... و البته این مبلغ برای سیتی بانک 30 دلار ر سال هست.
بله در پایان سال اینکار رو میکنن ولی موقع افتتاح حساب پولی نگرفتن
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: rainolf ، آلیس-1980 ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط farshad varaste - 2015-01-19 ساعت 02:50

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان