کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-01-21 ساعت 02:30)jojo_hami نوشته:  
(2015-01-20 ساعت 06:13)elchin_f نوشته:  راستی در ارتباط با بیمه تونستم بیمه مدیکل رو بگیرم بدون پرداخت پول و اگر هر زمانی ایشالا زود شاغل شدم بهشون اعلام کنم ولی اگر در آمد زیر 16000$ در سال باشه همچنان میتونی از بیمه رایگان استفاده کنی. من health net رو انتخاب کردم چون تعریفشو شنیده بودم البته در درجه اول کایزر رو میخواستم که متاسفانه مدیکل جدید قبول نمیکنه.در ارتباط با بقیه اطلاعاتم کافی نیست. حالا باید دکترم رو انتخاب کنم که گذاشتمش برای بعد از پیدا کردن شغل.

سلام. میشه لطفا بگید بیمه ی رایگان از کدوم سایت گرفتید و از کدوم قسمت؟؟؟.....ما که هر چی نگاه کردیم همش ماهی 180 $ به بالا بود

من از سایت کاورد کالیفرنیا ثبت نام کردم ظاهرا برای امسال تا 15 دسامبر ثبت نام اولیه برای مدیکل بود و می تونستی تا 15 فوریه فعالش کنی. بازم به شایتش مراجعه کنید امیدوارم که شما هم بتونید از بیمه رایگان استفاده کنید.
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، jojo_hami ، vahidbaq ، babak12 ، A_A

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط elchin_f - 2015-01-21 ساعت 04:10

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان