کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-01-28 ساعت 06:44)reza_norouzi نوشته:  
(2015-01-28 ساعت 05:34)farshad varaste نوشته:  
(2015-01-28 ساعت 05:16)elchin_f نوشته:  
(2015-01-28 ساعت 02:15)farshad varaste نوشته:  
(2015-01-28 ساعت 02:00)elchin_f نوشته:  دوستان یک سوال چون من اسمم اولش سیده داشته تو گرین کارتم سیده شده اسمم و اسمم رو میدل نیم زدن Sad ولی سوشیالم درست هست حالا به نظر شما من چیکار باید بکنم مشکلی پیش میاد برای بعدن؟ حساب بانک به نام کاملم اومده کردیتم هم مثل گرین کارت خیلی قاطی پاطی شده دوستان نظری یا تجربه ای مثل کیس من داره؟
شما باید مثل من دنبال اصلاح اسم و فامیلتون باشید چونبطورقطع مشکل پیدا میکنید. روی کارت بانکتون هراسمی که بخواید میزنن، بله دقیقا هر اسمی که بخواید. میتونید برید بانک و بگید اسمتون رو اصلاح کنن. بدون هزینه اینکارو انجام میدن. گرین کارتتون رو هم ببرید اصلاح کنید چون برای گرفتن بقیه مدارک براتون مشکل پیش میاد

مرسی برای جوابتون من الان در سوشیال اسمم درست هست، برای گرفتم چه مدارکی ممکن هست دچار مشکل بشم؟ و برای تغییر گرین کارت باید چیکار کنم؟
شماره سوشال براتون مهمه و اسم رو نوشتن که مشخص شه این شماره مربوط به این اسم هست، ولی گرین کارت یک مدرک شناسایی عکسدار معتبر هست و مثلا وقتی بخواید گواهینامه رانندگی بگیرید بدردتون میخوره یا اگه بخواید جایی ثبتنام کنید بدرد میخوره. من هنوز دنبال تغییر فامیل نرفتم که بدونم مراحلش چیه ولی هستند دوستانیکه گرین کارتشونو عوض کردن، امیدوارم جوابتونو بدن

الچین عزیز
برای درخواست اصلاح گرین کارت باید فرم I-90 رو به صورت آنلاین یا دستی پر کنین. این لینک رو ببینین:
http://www.uscis.gov/green-card/after-gr...green-card
برای پیدا کردن نزدیک ترین دفتر اداره مهاجرت به محل زندگیتون هم عبارت uscis رو در google maps جستجو کنین.
امیدوارم این اطلاعات بتونه کمکتون کنه.
شاد باشین.

خیلی ممنونم از اطلاعاتی که گذاشتید حتما ازش استفاده میکنم و در ارتباطش پرس و جو میکنم و برای بقیه دوستان هم ارسال می کنم.
شماره کیس:2015ASx17 > کنسولگری:آنکارا > ارسال فرم: 2014 MAY 21 > کارنت شدن کیس: AUG 12 2014 > مصاحبه: 2 اکتبر 2014 > دریافت ویزا یکضرب > ورود به آمریکا 25 نوامبر
سفرنامه من به ترکیه
سفرنامه من به آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، farshad varaste

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط elchin_f - 2015-01-28 ساعت 07:02

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان