کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
سلام من که همان روز اول که قبول شدم رفتم رو صفحه فیس بوکم نوشتم لاتاری قبول شدم همه نظر که میدن ولی وقتی میبینند که من آخرش کار خودمو میکنم دیگه دخالت نمیکنند من هم میگم هم فاله هم تماشا نشد بر میگردیم شوهرمم هم هر چی من بخوام همان را باور میکنه اگر تعریف کنم میگه خوبه اگر بد بگم میگه بده .البته ما زیاد کسی رو نداریم که دوریشون برام سخت باشه فقط دخترام هستن که اونا هم برنامه مهاجرت خودشونو دارند و من فکر میکنم شاید خدا خواسته من در آینده به بچه هام نزدیکتر باشم پس به دیگران اجازه دخالت ندید مردم همانقدر در زندگی شما دخالت میکنند که بهشون اجازه میدید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: hamedrouhi ، mohammadg846 ، maria2000 ، lighter ، pari pariaaa ، samane1363 ، p00ya2001 ، asrainman

پیام‌های این موضوع
RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - توسط behjat - 2015-02-14 ساعت 18:57

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان