کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-02-16 ساعت 22:43)Abamos نوشته:  
(2015-02-15 ساعت 03:20)parisan نوشته:  
(2015-02-14 ساعت 13:48)Abamos نوشته:  سلام دوستان عزيز،
ميشه اگر كسى پورت او انترى در فرودگاه jfk نيويورك بوده كمى توضيح بده كه آيا نكته خاصى داره براى كاراى مهاجرتى؟ ٥ساعت براى كاراى مهاجرتى كافيه؟ و اينكه من بايد از ترمينال٨ برم ترمينال٥ براى پرواز داخليم، آيا بايد چمدانها را بگيرم و همان ترمينال ٨ تحويل بدم يا با خودم ببرم ترمينال ٥ تحويل بدم؟
و گرين كارت چندوقته رسيده دستتون؟
ممنون از كمكتون

سلام
به عرعرضتون برسونم که من همین چهار روز پیش از jfkوارد شدم کل کارهایی که باید انجام میشد اعم از دریافت پاکت زرد و انگشت نگاری کمتر از 1 ساعت طول کشید .البته خیلی هم بستگی به شلوغی و خلوتی داره 5 ساعت زمان کافی برای این کار هست. نگران نباشید.

خيلى لطف كرديد دوست عزيز همواره موفق باشيد، آيا شما پرواز داخلى به ايالت ديگه داشتيد؟ اگر داشتند ميشه بفرماييد چه جورى از ترمينال٨ برم ترمينال٥ براى پرواز داخليم، آيا بايد چمدانها را بگيرم و همان ترمينال ٨ تحويل بدم يا با خودم ببرم ترمينال ٥ تحويل بدم؟
سلام دوست عزیز
با مترو (البته خودشون بهش میگن مترو) میشه رفت مسیر مترو یه حالت دایره ای داره شما ایستگاه ترمینال 8 سوار میشین و وقتی جلو میره احساس میکنین دارین دور میشین ولی در واقع دارین مسیرو یه دور کامل میزنین پس مثل من نگران نشین و از دیدن نیویورک از بالا لذت ببرین
چمدوناتونو تحویل میدن و همون ترمینال 8 تحویل میگیرن من با پرواز قطر اومدم که از نیویورک به ساکرامنتو با امریکن ایرلاینز بود چمدونامو مهموندارای قطر دوباره ازم تحویل گرفتن و خودشون فرستادن به قسمت بار امریکن ایرلاینز.خودشونم میان دنبالتون وقتی دارین کارای مهاجرتی تونو انجام میدین و میگن کجا بارتونو تحویل میگیرن.
موفق باشید.
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
پاسخ
تشکر کنندگان: jojo_hami ، A_A ، Sam2014 ، shadi79 ، sunflower00 ، goliii

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط aaraam - 2015-02-17 ساعت 09:48

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان