کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوستان سلام
من قبلن هم نوشته بودم كه گرين كارتم متاسفانه به دستم نرسيد و با اينكه دو بار ادرسمو تغيير داده بودم بازم به ادرس اوليه كه تووي سفارت داده بودم پست شد. در واقع گم شد و نه پست نه Uscis مسئوليتشو به عهده نگرفتن. الان حدودا يه هفته اي هست كه فرم I90 رو پر كردم و ٤٥٠ دلار هم به حساب USCIS دوباره پرداخت كردم، كساني كه مشكل منو داشتن چقدر زمان طول كشيد كه گرين كارتشون به دستشون برسه؟ توي سايت نوشته بين نهايت ١٨٠ روز Sad

و يه سوال ديگه، ايا كسي هست كه مرا ياري كند؟ احتياج به گواهينامه ي بين الملليم دارم كه ايرانه، پست تي ان تي و ساير پستا چند روزي هست كه ارشال به امريكا از ايران رو ممنوع كردن، خودتون يا كسي كه به زودي عازم امريكا باشه مي تونه بهم اطلاع بده كه منبه اين گواهينامه ي محترمه برسم؟ ممنون از لطف شما
شماره کیس:2014AS000054XX / تاریخ روئت قبولی در سایت:2MAY / تاریخ ارسال فرمهای سری اول:22MAY / سفارت: انکارا / تاریخ مصاحبه: 14 می / ویزای یک ضرب / مقصد:واشینگتن دی سی!
پاسخ
تشکر کنندگان: m.sabet ، jojo_hami

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط Lemony - 2015-02-18 ساعت 22:42

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان