کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-02-26 ساعت 14:28)bijan9 نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 13:20)Hadi_20 نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 11:08)bijan9 نوشته:  آفرین گل گفتی، این جور افراد اسمشونم دربیاد مصلمن نمیرن، نمی تونن برن، والله اون طور که ما فهمیدم بدون تحقیق و داشتن شناخت کافی حتی اگه اسمتم دربیاد نمیدونی چکار کنی، مراحل و واکسیناسیون و آماده شدن واسه مصاحبه یه کار کشکی نیست مصلمن
کافی نتی ها هم که خدا ببخشتشون چیز دیگه ای نمیشه گفت...
اگه این ثبت نام های الکی نباشه اکثر مهاجرسرایی ها اسمشون درمیاد.
من با اطمینان میتونم بگم که هرکی که مهاجرسرایی نباشه آمریکا برو نیست و الکی ثبت نام کرده و مصلمن این افراد کم هم نیستن. وقتی با یه سرچ ساده درمورد لاتاری میشه مهاجرسرا رو پیدا کرد... پس این افراد کجان، چطور میخوان برن آمریکا وقتی یه تحقیق ساده هم نمی کنن!!! خدا ببخشتشونSad

خیلی ببخشید شما خودتونو ناراحت نکنید من به اوباما میگم واسه مهاجرسرا یه سهمیه جداگانه در نظر بگیره اصلا شاید یکی از شرایط قبولی در لاتاری رو عضویت در سایت مهاجرسرا قرار بدندBig Grin
نمی دونم حرفاتون شوخی است یا نه ولی اگه شوخی نباشه بس ناراحت کننده استSad آخه با چه منطقی میگین که اونی که مهاجرسرایی نیست آمریکا برو نیست.Sad حتما باید عضو بشه و اینجا پست بزاره تا بگیم قصد آمریکا رفتن داره؟اصلا شاید عضوم شده ولی پست نزاشته اونو چی میگین؟حالا شاید عضو باشه ولی عضو این سایت نباشه عضو سایت های دیگه مهاجرت باشه و اونجا پست میزاره و از اونجا تحقیق می کنه حتی بهتر از من و شما و نه تنها در مورد لاتاری تحقیق می کنه حتی در مورد راه های دیگر مهاجرت هم تحقیق میکنه
من نمی دونم وقتی لاتاری اعلام میشه چند نفر بعدش عضو این سایت میشن که مراحلو از اینجا دنبال کنند ولی مطمئنا حتی اونایی هم که قبول میشن خیلیاشون عضو این سایت نمیشن و خودشون مراحلو دنبال می کنند.
بعضی وقتا فکر می کنم اونی که نه سرش تو فروم بازی است و نه عضو سایتی میشه بیشتر از ماها استحقاق رفتن رو داره چون این فرد احتمالا وقتشو برای راه های دیگر مهاجرت میزاره و در واقع از ثبت نام تا اعلام نتایج حتی بهش فکر هم نمی کنه و به کارو زندگیش میرسه و راه های دیگرو هم در نظر میگیره و مسیر زندگیشو طی می کنه ههمون میدونیم این جمعی که اینجا جمع شده درصد بالاشون تنها شانسشون فقط لاتاری است یا دوست ندارند به خودشون زحمت اضافه ای بدن تا راه های دیگرو هم امتحان کنند.
پس اینکه بیایم خودمونو بالاتر از دیگران قرار بدیم و بگیم ما جامون آمریکاست و ما بیشتر از بقیه استحقاق رفتن به آمریکا رو داریم باید بگم خدا به اونی که داره میبینه تلاش میکنه و راه های دیگرو هم امتحان می کنه بیشتر بها میده و اون آدم بیشتر از ما باید شانس رفتن به آمریکا رو داشته باشه
Big Grin اصن معلومه چی میگی؟؟؟!!! چرا حرف تو دهن من میذاری!!! من درمورد لاتاری حرف زدم نه راه های دیگه مهاجرت Big Grin بخون اول من چی گفتم!
آقای عزیز با یه سرچ ساده میفهمی که مهاجرسرا غنی ترین سایت فارسی زبان درباره لاتاری آمریکاست اونم با فاصله خیلی خیلی زیاد.
کسی که میل به رفتن به آمریکا با استفاده از لاتاری داره حتمن گذرش به مهاجرسرا میخوره وگرنه به احتمال خیلی زیاد بیخود ثبت نام کرده و آمریکا برو نیست و داره این فرصت رو از اونایی که واقعا میل به رفتن دارن میگیره.
تازه من که همش 4 ساله اینجام، کسایی هستن که شیش سال یا بیشتره تو این سایتن و منتظره بخدشونن و هزاران بار از من فعال تر هستن، تو همین سالهایی که این افراد انتظار برنده شدن میکشیدن، بودن افرادی که ثبت نام کردنو برنده شدن اما حتی فکر رفتنو هم نداشتن، به احتمال زیاد صدها بلکه هزاران نفر از همین ایران ما برنده شدنو نرفتن.
درضمن مسخره کردنتوم نشنیده میگیرم.
عزیزان دوباره یه بحثی رو کش ندید. هرکی نظری داره!!!!!!!!!!!!
من خودم هم قبول دارم که مهاجرسرا جامعترین اطلاعات راجع به لاتری و سایر موارد روداره. قبلا سایت دی وی لاتری هم بود که کلا جمع شده و به TMLIVE مثل اینکه تغییر نام داده. به هرحال نمیتونیم این حقیقت رو نادیده بگیریم که اینجا بهترین مکان برای راهنمایی قبولشدگان هست
بیشتر افراد پس از قبولی در اینجا عضو میشن چون اینجا کمک بزرگی بهشون میکنه. من هم میگم کسی که قبول میشه محاله گدارش اینجا نیفته ولی با اون جمله من با اطمینان میتونم بگم که هرکی که مهاجرسرایی نباشه آمریکا برو نیست و الکی ثبت نام کرده هم مخالف هستم چون اینو بی اساس میدونم خیلی ها رو هم من تو مهاجرسرا بودن و قبول شدن ولی نرفتن یا برنامه ریزی نداشتن و رفتن و شکست خوردند
تشکر کنندگان: taherifar ، Hadi_20 ، bijan9 ، azadeh.mohamad ، 2taha

پیام‌های این موضوع
برای آموزش زبان: - توسط taherifar - 2014-11-22 ساعت 10:22
شبیه ساز 5 می 2016. - توسط mehrdad.mohajersara - 2015-01-29 ساعت 19:09
خواهشا بخونيد - توسط alm80 - 2015-01-31 ساعت 15:00
RE: شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016 - توسط ostokhan - 2015-02-26 ساعت 14:53
انرژی مثبت - توسط DELPHI5 - 2015-03-10 ساعت 02:35
ریشه کلمه NEWS - توسط DELPHI5 - 2015-03-22 ساعت 04:25
2013 ناکام دیگه نبود؟ - توسط siyavash-2 - 2015-04-04 ساعت 02:21
تبريك نوروزي... - توسط taherifar - 2015-04-04 ساعت 19:18
... - توسط taherifar - 2015-04-07 ساعت 19:25
. - توسط taherifar - 2015-04-09 ساعت 11:54
... - توسط taherifar - 2015-04-09 ساعت 12:53
تقريب مذاهب... - توسط taherifar - 2015-04-09 ساعت 14:12
مهــــــــــــــــم - توسط سوار - 2015-04-19 ساعت 11:16
پاسپورت ايراني - توسط taherifar - 2015-04-20 ساعت 12:04
شمارش معکوس - توسط taherifar - 2015-04-25 ساعت 21:54
يك درخواست... - توسط taherifar - 2015-04-27 ساعت 14:09