کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-02-27 ساعت 03:30)Abamos نوشته:  آخه همينجا خوندم كه بچه ها ميگفتند روز بعد از ورودمون رفتيم اداره سوشال فرم پر كرديم دوسه هفته بعد هم ssn اومد ولى من فرمى پر نكردم هيچ تازه ميگه برو سه هفته ديگه بيا منم دو هفته ديگه هم دارم برميگردم نميدونم چه كار كنم، ميشه راهنمايي بكنيد، ممنونم

سلام دوست من
در هر ایالتی نحوه برخورد کارمندای اداره سوشال ممکنه با ایالت دیگه فرق بکنه.
مثلاً من خودم روز دوم رفتم اداره سوشال و فرم پر کردم و 10 روز بعدشم رسید. البته اول اسممو تو سیستم چک کرد و گفت پروسه اتوماتیک صدور کارت سوشال به دلایل نامعلومی برای من انجام نشده و تازه فرم رو بهم داد که پر کنم.
به نظرم اگه قبلاً این پروسه برای شما شروع شده باشه فرم رو بهتون نمیدن و واسه همین میگن برین سه هفته دیگه بیاین.
اگه میخواین زودتر برگردین پیشنهادم اینه که بلیت رو بهشون نشون بدین شاید قانع شدن و کارتون رو راه انداختن.
نگران برخورد بد نباشین چون اینجا برعکس ایران واسه ارباب رجوع احترام خیلی زیادی قائلن و تمام تلاششون رو میکنن که کارتون انجام بشه.
امیدوارم کارتتون هرچه زودتر به دستتون برسه.
در هر صورت اگه بازم قبل از رفتن کارت به دستتون نرسید میتونین آدرس یکی از دوستان یا بستگان رو بدین تا بعد از برگشت به آمریکا ازشون بگیرین فقط بهشون تاکید کنین که پاکت رو باز نکنن چون شماره سوشال از جهت ایمنی نباید دست هرکسی باشه.
شاد باشین.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط reza_norouzi - 2015-02-27 ساعت 06:08

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان