کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-03-04 ساعت 16:56)aghamilad نوشته:  دوستان من الان برادرم حدود 1 سالی هست ترکیه زندگی میکنه و تاحالا 2 بار رفتم پیشش یک بار برای توریستی و یکبار هم برای مصاحبه و تقریبا با شرایط مهاجرت و بهتر بگم با شرایط سخت مهاجرت اشنا شدم اینکه برادرم در ایران مهندس بود و الان اونجا کارگره بسیار منا نگران میکنه که منی که تازه 1 ماه هست درسم تموم شد و تجربه انچنانی ندارم و با اندکی دانستن زبان که تازه الان به صورت کاملا فرشده دارم کلاس میزم اونجا باید چیکارکنم؟ من در ایران راحت میتونم پول در بیارم بدونه نیاز به انجام کارهای سنگین البته با توجه به رشته معماری که خوندم و تقریبا کار خانوادگیمون هست . شما دوستان متاهل یک حسنی که دارید اینکه میدونید یکی پا به پاتون هست و هرجور حساب کنید دو نفر خیلی بهتر از یک نفر هست و لااقل دلتنگیهاتون بسیار کمتر به چشم میاد تا ما مجردها . خلاصه بگم کلی با خودم کلنجار رفتم و به این نتیجه رسیدم برم اونجا یه 2 ماه بمونم و پاس سفید بگیرم و برگردم تا هم بتونم توی این 2 ماه به شرایط و نیازهای اونجا اشنا بشم تا زمانی که به ایران برمیگردم بتونم طبق چیزی که در آمریکا دیدم برم دنبال تجربه کسب کردن و در این دو سالی که در ایران هستم بتونم اندوخته ای برای خودم درست کنم تا شاید هنگام برگشت به آمریکا بتونم با خیال راحت برگردم و هم اینکه شاید هم کار برادرم هم درست بشه و با هم بریم آمریکا . به نظر شما دوستان با تجربه تصمیم درست و منطقی هست؟
ببخشید که سرتون را درد اوردم . با ارزوی بهترینها

به نظر من کاملا تصمیم درستیه
خدایا چنان کن سرانجام کار ، تو خشنود باشی و ما رستگار.....
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو ، reza_norouzi ، aghamilad ، reasonable ، goliii

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط jojo_hami - 2015-03-05 ساعت 02:42

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان