کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-03-06 ساعت 16:06)مامان خانم نوشته:  
(2015-03-06 ساعت 08:01)قصه گو نوشته:  مامان خانم جون، اينقدر مهربوني كه دلم آروم گرفت.
اين روزا هركسي رو از هم وطنام ميبينم كه انگليسي حرف ميزنه ، بلافاصله ازش مي پرسم چند ساله اينجايي؟ ميگه دو ، سه. منم خوشحال ميگم خدا جون يعني منم تا دو ، سه سال ديگه ميتونم حرف بزنم و اصل مطلب ، بقيه حرفام رو متوجه بشن ؟!! خدا جونم چشمام رو ببندم و باز كنم ببينم دو يا سه سال ديگه شده!!!! ببخشيد انگاري سرم يا قرص و كپسوله! تلاش مي خواد.
ولي بعضي هاي ديگه جواب ميدن ده ، دوازده !!! بعد سؤال ديگه اي ذهنم رو مشغول مي كنه : خدا جون تا ده ، دوازده سال ديگه من اينجام آيا؟
سلام
عزیزم دوام می اوری مطمین باش من الان بی کار شدم چون بچه هایم کوچک هستند زحمت بردن و برگرداندنشان گردن من افتاده خوب ان کار پاره وقتم را کنار گذاشتم
باز امتیاز دختر شما این است که بزرگ تر است و این امتیاز بزرگی است چون واقعا بچه اولم را نمیتوانم در برنامه after schoolبگذارم هنوز با محیط سازگار نشده و با وجود نمره های خوب هنوز از ایران که حرف میزند اشک توی چشماش است
قصه گو جان به خدا امتیازهای زیادی داری یک برادر عالی کنارت بزرگترین امتیاز دنیاست
موفق باشی
واقعا اینجا خیلی ها رو مثل اعضای یک خانواده کنار هم جمع کرده ، و چه خوبه این محبت ها.
قصه گوی عذیذ مطمعن باش که زبانت خوی میشه و زود راه میافتید ، اما اصلا نگران بچه ها نباشید اونا با سرعتی چند برابر شما یاد میگیرن .
اما من یه چیزی براتون دارم اون هم یه فیلم آموزش زبان هست که واسه شما که بچه. دارید عالیه چون هم یه حالت طنز داره و هم موضوعات مختلفی رو پوشش میده ، کیفیتش تصویرش خوب نیست اما واقعا بی نظیره

http://www.irlanguage.com/335/%D8%AF%D8%...Do-You-Do/
Case No:2015AS2000
Ds260:23may2014
Second update: 15 Aug 2014
Interview:Ankara 20 Oct 2014
کلیرشده در تاریخ 30/January 2015
seattle 13/07/2015
از پاسخ دادن به سوالات شما شدیدا کیف میکنیم

مدارک پستی آنکارا
نرخنامه مترجم رسمی
تمکن مالی بانک ملی
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، HERMES7 ، AZAR 1335 ، m.ghoreishi ، barfi1 ، mpas89 ، aidaz ، Iaccept ، farrokh33 ، قصه گو ، goliii

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط reza.aa - 2015-03-07 ساعت 08:06

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان