کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-03-26 ساعت 19:33)Sam2014 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 18:46)negarpak نوشته:  من در بدو ورود به يك افسر بد اخلاق بر خوردم و حتى يك نفر البته با ويزاى غير مهاجرتى ديپورت شد حسابى ترسيدم
من اقامت تركيه دارم و افسر(چينى) با لحن بدگفت اقامت تركيه دارى اينجارو ميخواى چيكار من با آرامش گفتم اقامت تركيه ام تحصيليه و امسال آخرين سالشه خلاصه با چشماى از حدقه در اومده و عرق سرد رو پيشىونى پاكت و برگ مديكال رو گرفت و اسكن انگشت و عكس و بعد رفتم برا انگشت نگارى جوهرى كه شامل همه كيسهاى مهاجرتى ميشه. يك افسر آمريكايى مسيرو راهنماييم كرد و گفت آروم باش اين آخرين مرحله ورود به خونستhome
بعد انگشت نگارى جوهرى پاسپورت مهر شده رو بهم دادن و يه افسر ديگه گفت
Welcome to home.....
و من وارد لس آنجلس شدم
دوستم تو فرودگاه با گل منتظرم بود

درود بر شما و تبریک سال نو
کلا این چشم بادامی ها با مهاجرهای غیر چشم بادامی مشکل دارند ...ای تو روحشون .....
هر وقت موقع ورود دیدید طرف چشم بادامیه سعی کنید سراغ باجه دیگر بروید. یکی ازدوستان کثیر السفر این توصیه را فرموده اند .
درسته من هم موقع ورود به تور یکی از همین چشم بادومیا خوردم فقط رفتارش یه کم غیر محترمانه بود ولی کارهامو سریع و بادقت انجام داد
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ
تشکر کنندگان: rezijon ، sal0811 ، Sam2014 ، goliii ، kaamiran

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط farshad varaste - 2015-03-26 ساعت 19:43

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان