کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد
سلام به دوستان
من هم 2 سال در دهلی دانشجو بودم و از اینکه اونجا درس خوندم پشیمونم. من کاری به هند و هندی جماعت ندارم اینجا هم نمیخوام به این بپردازم که کی بد هست و کی خوب هست. واسه دیدن و توریستی رفتن هند بسیار هم جای خوبی هست. به همه توصیه میکنم که یکبار هم که شده برن و هند رو از نزدیک ببینن. چون هند یکی از اون کشورهایی هست که مانندی نداره! با همه کثیفی هاش با همه فقرش و با همه شلوغیش. باز هم جای دیدنی هست. اما واسه درس خوندن به نظرم جای جالبی نیست و پول و وقت تلف کردن هست. یکی از اون دام هایی که معمولا بچه های ایرانی واسه درس خوندن در هند توش گرفتار میشن اینه که فکر میکنن در هند درس بخونن میتونن راحت تر به اروپا یا آمریکا سفر کنند و یا پذیرش بگیرن که کاملا اشتباه هست. به هر حال من فقط تجربه خودم رو میگم. من در اونجا موفق نبودم ولی تجربه خوبی بدست اوردم.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: msr839

پیام‌های این موضوع
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط fati_comando - 2009-11-26 ساعت 10:53
RE: چیز هایی که در هند شما را خواهند آزرد - توسط Haghighat - 2015-04-10 ساعت 13:47

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان