کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-04-11 ساعت 18:54)farshad varaste نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 14:48)aghamilad نوشته:  
(2015-04-11 ساعت 06:21)shadi79 نوشته:  
(2015-04-10 ساعت 21:08)aghamilad نوشته:  سلام دوستان با تجربه و سفر کرده به آمریکا یه سوال
من میخوام این 165 دلار هزینه صدور گرین کارت را پرداخت کنم تا حالا کسی با سایت تهران پیمنت کار کرده؟ من میخوام ازشون یک ویزا کارت ( گیفت کارت) بگیرم و با اون خودم پرداخت را انجام بدم به نظرتون این کار درستی هست؟
ممنون

من از تهران پیمنت گرفتم و راضی بودم
شما خوده ویزا کارت را گرفتید یا فقط بهشون گفتید واستون پرداخت کنند؟
همچنین بابت رتبه ای که دادید سپاس گذارم
میلاد جان اگه شما شش ماه هم زودتر پرداخت کنی تا وارد آمریکا نشی پروسه صدور گرین کارتت شروع نمیشه، فقط این وسط یه کار با ریسک بالا انجام دادی و استرس خودتو زیاد کردی

سلام میلاد عزیز
حرف فرشاد عزیز بسیار درسته و همه دوستانی که قبل و بعد از سفر به امریکا پرداختشونو انجام دادن در زمانهای یکسانی و طی پروسه مشابهی گرین کارتشونو دریافت کردن و تفاوت فقط به سیستم اداری ایالتشون و سرعت انجام کارشون بستگی داره.
من خودم یه هفته بعد از ورود پرداخت کردم و دوهفته ای رسید. پس نگران زمان پرداخت نباشین. در نهایت تصمیم با خودتونه.
شاد باشین.
پاسخ
تشکر کنندگان: farshad varaste ، aghamilad ، kiana11 ، آلیس-1980 ، milad.nas ، aaraam

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط reza_norouzi - 2015-04-11 ساعت 22:18

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان