کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-04-13 ساعت 10:18)Haghighat نوشته:  سلام دوستان
من یه سوالی دارم
بعد از گرفتن گرین کارت چه مدت در سال لازم هست در آم ری کا باشم تا گرین کارتم باطل نشه؟ مثلا اگه هر 6 ماه که در ایران هستم 10 روز را در آمریکا باشم باعث ابطال گرین کارتم میشه؟

احتمالا بار دوم که اینطور مراجعه کردید به شما تذکر شفاهی میدن. بار سوم در پاستون مهر advised میزنن و دفعه چهارم گرین کارت ضبط میشه و به دادگاه مراجعه میکنید که احتمالا به نفع شما رای میده و بار پنجم مجددا دادگاه که ایندفعه برای همیشه گرین کارت شما ضبظ میشه.
یعنی حداکثر ظرف 3 سال ویزاس شما باطل میشه.
در عوض شما میتونید برای reentry permit در خاک امریکا اقدام کنید و اجازه عدم حضور 2 ساله در خاک امریکا بگیرید. برای بار اول 100 در100 تایید میشه ولی تمدیدش سخته و در نهایت شما 2 سال به راحتی و 4 سال در صورت خوش شانسی و داشتن دلیل موجه میتونید به کارهاتون در ایران برسید و نه بیشتر.
ولی من درک نمیکنم شما که علاقه ای به آمریکا موندن ندارید چرا مهاجرتی اقدام میکنید؟!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Haghighat ، Ali Sepehr ، Sam2014 ، reza_norouzi ، r.bazargan ، SAAM_60

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط behdadK - 2015-04-13 ساعت 10:53

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان