کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-29 ساعت 11:41)amirmc نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 11:10)John Freeman نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 10:12)pouya007 نوشته:  حالا واسه اینکه جو تایپک عوض بشه!
John (جان) برادر من اینقدر زحمت نکش هلاک شدی! تو میری اونور دوستاتو نجات میدی، میای مهاجرسرا پست میزاری! Big Grin
داشتم سریال میدیدم هی یاد کاربر عزیزمون John Freeman با آواتار زیباش میفتادم!!!

[عکس: bqn7y4e4j8q5.jpg]
سلام پویا جان
آقا حداقل یک عکس از صحنه مبارزه ام میگذاشتی . این عکس بعد از تارو مار کردن حدود200 تازامبی خطرناکه. انصافا انرژی میگیرن از آدم ها " این زامبی ها". یکی شون هم با مشت زدن زیر چشم جاش معلومه. ولی خوب بعدش عالی بود رفتم و با اعضای گروه چند تا سنجاب کباب شده خوردیم(از همونا که توی فیلم شکار میکنم) جای شما سبز. الانم دارم تیرکمونمو روغ کاری میکنم.
از خودم: (یکی از فانتزی هام توی تماشای این سریال خوب درک شخصیتی با این بازیگر خوبه. هم ساکته و هم مرموز. یه جور حس مبارزه طلبی به آدم میده . روحیه دفاع و حمایت.فقط نمیدونم از ابتدای سریال موها و ریش صورتش یک میلیمترتغییر نکرد در صورتیکه ریشهای صورت ریک تا بند نافش پایین آومده بود!(که البته در فصل 5 اون lady یه دستی به سرو روش کشید)
همین حس تطابق شخصیتی رو در یک سریال دیگه با شخصیت walter white پیدا کرده بودم "breaking bad"(یادش بخیر ) و با اون نقش آفرینی بی مثالش که ارزش دیدن چند باره داره منو شبانه روز درگیر خودش کرده بود.
چند وخ پیش یک سریال پخش میشد به نام touchکه اگه دوستان دیده بودنش یه ایده جالبی راجع به اتصال و ارتباط سرنوشت افراد به همدیگه داشت . یه پسر بچه که توانایی صحبت کردن هم نداشت به وسیله اعداد و ارقام ارتباط سرنوشت افراد رو با هم دیگه پیدا میکرد و باقی قضایا. دوستان ! شاید بودن ما توی این تاپیک هم اتفاقی نباشه. بله بعد از اعلام نتایج اینجا بسته میشه و هر کی میره دنبال کار و زندگی خودش ولی کلمه به کلمه دوستان توی این تاپیک ممکنه سرنوشت یک فرد و تغییر بده . این موضوع رو جدی بگیرین . و با ابراز نظر یک شخص ولو حتی مغایر با نظرتون(اگه توهین و تحقیر توی اون نظر نباشه)برآشفته نشین. حتی یه کم با دید فراطبیعی و متافیزیکی به این دور همی بودن نگاه کنید . من یه فرد تازه وارد به این جمع هستم . توی چند پستی هم که گذاشتم فارغ از بعضی نکات طنز سعی کردن به مواردی اشاره کنم که ممکنه یه جرقه ایجاد بکنه برای یک تحول فکری و غیره.که متاسفانه بنا به دلایلی مورد استقبال اعضا قرار نگرفت و بعضا حتی احساس کردم توی یکی دوتا پست یه جوری بهش حمله هم شد! البته یک اعترافی هم بکنم که روز اول فکر میکردم جو اینجا باید جدی باشه ولی امروز به این نتیجه رسیدم که نمیشه اینجا بحث جدی کرد و به دنبال جمع بندی و این چیزها بود . پس تصمیم گرفتم دیگه نظرات جدی نگذارم و در حد همون "شمارش معکوس باشه" فکر میکنم شاید تنوع سنی اینجا (من خودم پیرمرد اینجام) یکی ازعوامل این عدم توازن باشه. تاپیک موقته دیگه پس بی خیال
By the way
ای بابا !! تیر کمون من کو؟
دوست خوبمون، جناب Freeman. من تمام پست های شما رو به طور مرتب می خونم و دنبال می کنم و کاملا هم حق به جانب شما می دم که بحث جدی را پیش می کشید، درسته بچه ها دارن به هم روحیه می دن و سعی می کنند که بار تاپیک رو از مسایل جدی به مسایل فان بکشند. ولی بحث جدی شما رو بینهایت دوست دارم و خواهش می کنم شما حداقل این زحمت را بکشید و مطالب تون را (با وجودی که شاید بعضی از دوستانمون زیاد خوششون نیاد) قرار بدید. بالاخره اینجا محلی هست که همه سر یک چیز انتظار می کشند و مسلما تفاوت های افراد و اشخاص در این تاپیک خاص و پرهیجان ایجاب می کنه گاهی شخصی از روی احساسات خودش نسبت به نوشته های دیگر دوستان علاقه مند نشه. بهرحال من کاملا دارم استفاده می کنم از نوشته هاتون با توجه به اینکه وقت کمی دارید و مدام برای زنده ماندن از دست این زامبی ها هرگونه فرصتی هم که مغتنم می شمارید به اینجا یک نیم نگاهی می اندازی. راستی مواظب پشت سرت همیشه باش، ممکنه یک زامبی همیشه در کمین باشه!!

ضمن تشکر از لطف شما بابت ابراز محبتتون
قبل از همه چیز یه توصیه برای دوستانی که طالب انرژی مثبت هستند پیشنهاد میکنم فیلمnightcrawler محصول 2014 آمریکا رو حتما تماشا کنند. این فیلم با بازی خیره کننده jake gyllenhaalعلاوه بر ترسیم یک تصویر کمابیش واقعی از اوضاع امریکا در بعضی جاها دارای نکات جالبی از نحوه کاریابی ؛ نحوه زندگی یک فرد بیکارو سیستم تبلغاتی مدیا در اونجاست . توی یک از سکانساهای ابتدائی فیلم گزارشگر تلویزیون با چنان تکنیک و جدیتی بمب روحیه روبر سر مخاطب با بیان این جمله که " هنوزبرنده و صاحب برگ بخت آزمائی 266میلیون دلاری پیدا !! نشده " منفجر میکنه که حد نداره.
این بازیگر یه نقش خیلی خوب هم توی فیلمprisoners محصول2013 آمریکا بازی کرده که اونرو هم پیشنهاد میدم ببینید.
در مورد داستان خودمون هم در این پیج عرض کنم که من خودم هم دنبال کسب اطلاعات و استفاده از تجربیات دیگران هستم. صادقانه بگم توی زندگی پایین وبالا زیادشدم و سختی های فراوانی کشیدم . نه حوصله و نه وقت تجربه مجدد رو هم ندارم. بهترین کار هم همونطور که از قدیم بزرگترهامون هم به ما توصیه میکردند و ما هم گوش نمیکردیم(البته بلا نسبت این جمع فرهیخته)اینه که از تجربه سایرین درس بگیریم . یکی از دلایل عدم مشارکت کاربران شاید به قول اون دوستم که توی چند کامنت قبلی خودم نظرشو که سراسر بار منفی داشت مطرح کردم اینه که حقیقت و وضعیت اونطرف"شاید" انقدر خرابه که دوستان باتجربه با لحاظ غروری که اغلب ما ایرانی ها متاسفانه درگیرش هستیم و در وهله دوم به علت الزامات وجدانی(البته با احتمال خیلی کم) تمایلی به اشتراک اونها با سایرین ندارند. حتی شاید پیش خودشون بگند که" من انقدر زحمت نکشیدم که مفت به کس دیگه انتقال بدم" البته ما همه انسانهای خوبی هسیتم و همچین طرز فکری در بین ما اصلا پیدا نمیشه و غالبا"زامبی ها" اینطور فکر میکنند!!
به طور کلی حالا نه در این پیج در هر جای دیگه ای تمرین به مواجه با واقعیات و خروج از تصورات و رویاها خودش یه جور شجاعته و این که ما به طور مثال در این جا انتظار داشته باشیم که صرفا به به و چه چه بشنویم خواسته غیر معقولیه. در مورد افرادی هم که جسته و گریخته توی صحنه هایی از زندگی به پُستشون میخوریم و میبینیم که پیامبر گونه سعی در راهنمایی دارند حتی اگه به ظاهر مخالف نظر ما باشند من خودم به شخصه در زندگی واقعی خودم همیشه سعی کردم افرادی که واقعا روشن فکر و رو شن ضمیر هستند رو به هر قیمتی شناسایی کنم و از دستشون ندم. اینها نمایندگان خدا بروی زمین و پیامبران دوران هستند که همه جا حضور ندارند و با کمی دقت در گفتارشون میشه فهمید کلامشون معقوله و مال این دنیا نیست . افسوس که تعدادشون روز به روز کمتر داره میشه . انگار که شاید خدا داره از دست ما انسانها"بخوانید زامبیها" نا امید میشه.
درپایان هم اگه تونستین فیلم the overnighters محصول سال 2014 آمریکا رو هم ببینید که از توش نکات جالبی در مورد وضعیت کار و اوضاع اجتماعی اونطرف بدست بیارین.
ببخشید تیرکمون من دست شماست؟
تشکر کنندگان: msr839 ، amin_j ، pouya007 ، mehrdad_latery ، pichak333 ، tabim4 ، کوهنورد

پیام‌های این موضوع
برای آموزش زبان: - توسط taherifar - 2014-11-22 ساعت 10:22
شبیه ساز 5 می 2016. - توسط mehrdad.mohajersara - 2015-01-29 ساعت 19:09
خواهشا بخونيد - توسط alm80 - 2015-01-31 ساعت 15:00
انرژی مثبت - توسط DELPHI5 - 2015-03-10 ساعت 02:35
ریشه کلمه NEWS - توسط DELPHI5 - 2015-03-22 ساعت 04:25
2013 ناکام دیگه نبود؟ - توسط siyavash-2 - 2015-04-04 ساعت 02:21
تبريك نوروزي... - توسط taherifar - 2015-04-04 ساعت 19:18
... - توسط taherifar - 2015-04-07 ساعت 19:25
. - توسط taherifar - 2015-04-09 ساعت 11:54
... - توسط taherifar - 2015-04-09 ساعت 12:53
تقريب مذاهب... - توسط taherifar - 2015-04-09 ساعت 14:12
مهــــــــــــــــم - توسط سوار - 2015-04-19 ساعت 11:16
پاسپورت ايراني - توسط taherifar - 2015-04-20 ساعت 12:04
شمارش معکوس - توسط taherifar - 2015-04-25 ساعت 21:54
يك درخواست... - توسط taherifar - 2015-04-27 ساعت 14:09
RE: شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016 - توسط John Freeman - 2015-04-29 ساعت 13:34
حفظ اصالت ايراني - توسط taherifar - 2015-04-30 ساعت 14:12
هدف خرس... - توسط taherifar - 2015-04-30 ساعت 15:02
پرواز به سياتل... - توسط taherifar - 2015-05-03 ساعت 15:26
شانس قبولی - توسط Sky of NY - 2015-05-04 ساعت 12:54
اگه برنده بشم ... - توسط taherifar - 2015-05-04 ساعت 17:37

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان