کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
اتفاقاً لحظه به لحظه اشو دارم مرور مي كنم.اينكه دخترم بي صدا اسم من و باباشو وارد كرد، براي باباش متن عدم پذيرش اومد و واسه من متني كه اسم شما موجود نيست!! و بعد دخترم تصميم گرفت جاي اسم و فاميل رو عوض كنه ، و اون وقت بود كه با بغض و گريه ي خوشحالي گفت : اسامي برندگان لاتاري رو چك كردم و مامان برنده شده! و مامانش و باباش با بهت و ناباوري به دخترشون نگاه مي كردند.
قرار گذاشتيم كسي فعلا خبردار نشه تا كارهامون رو رديف كنيم ، ولي چون پسر خواهرم هم داشت تدارك كانادا رو مي چيد ، اولين نفر به اون زنگ زدم ولي يادم رفت بهش بگم به كسي نگو!! به قول آقاي همساده ، دست بر قضا همون شب نامزدي پسر برادرم بود و پسر خواهرم زنگ ميزنه كه بهش تبريك بگه و بگه كه چه خاله ي خوش شانسي داره و اينجوري شد كه كاملاً نا خواسته همه ي فاميل خبردار شدند! و تمام يك سالي كه در انتظار گذشت مي گفتيم حالا اگه نشد خودمون هيچ، جواب بقيه رو چي بديم! كه به كدامين گناه؟!!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط قصه گو - 2015-05-02 ساعت 05:38

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان