کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چهارم جولای در آمریکا
همیشه در مورد 4th of July جسته و گریخته چیزهائی شنیده بودم و میدونستم این روز استقلال آمریکاست و یکی از روزهای مهم برای آمریکائیها به حساب میاد ولی هیچ وقت به طور کامل دنبالش نبودم که واقعا چی هست و چرا اینقدر مهمه......
ولی توی این چند روز و با نزدیک شدن به این تاریخ و اینکه همه دارند براش برنامه ریزی میکنند و در موردش صحبت میکنند منم یه جستجوئی کردم و چیزهای جالبی پیدا کردم . یکی از اونها این بود که این روز تنها جشنی توی آمریکاست که حال و هوای س.یا30 داره . و یکی از قشنگترین جملاتی که در موردش خوندم این بود که این روز "روز تولد آمریکاست" و اینقدر براشون اهمیت داره که حتی برای سیتیزن شدن هم سوالاتی در موردش میپرسند.
همه روز چهارم جولای بیرون میرن و جشن میگیرند و باربکیو میکنند و در بعضی از شهرها رژه میرند و سخنرانی میکنند و کارنوالهای مختلفی برپا میشه و در آخر هم مراسم با آتیش بازی به پایان میرسه.
توی یکی از وبلاگهای آمریکائی خوندم که مردم قبلا دراین روز کمتر از ظروف یک بار مصرف استفاده میکردند و همه ی ظرفها سنتی بود.
میخوام اگه شما هم چیزی در مورد این روز و سنتها و نحوه ی برگذاریش میدونید
اینجا بگید و یا در مورد جشنهائی که توی شهرهای مختلف برگذار میشه اگه اطلاعاتی دارید ما رو هم در جریان بذارید.
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
چهارم جولای در آمریکا - توسط laili - 2010-07-03 ساعت 12:51
RE: چهارم جولای در آمریکا - توسط Soofia - 2010-07-03 ساعت 14:07
RE: چهارم جولای در آمریکا - توسط lexington - 2010-07-04 ساعت 00:35
RE: چهارم جولای در آمریکا - توسط parsa - 2010-07-05 ساعت 07:38
RE: چهارم جولای در آمریکا - توسط laili - 2010-07-05 ساعت 10:22
RE: چهارم جولای در آمریکا - توسط leili - 2010-07-06 ساعت 14:54
RE: چهارم جولای در آمریکا - توسط leili - 2010-07-06 ساعت 15:17
RE: چهارم جولای در آمریکا - توسط laili - 2010-07-07 ساعت 00:33
RE: چهارم جولای در آمریکا - توسط sara77 - 2010-07-07 ساعت 05:40

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان