کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-05-09 ساعت 04:21)pari pariaaa نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 21:36)زمانی نوشته:  دوستان من یه سوال دارم
با این مهر و اعتبار یکساله که در پاس ما در لحظه ورود میزنن آیا میشه پیش از اومدن گرین کارت از آمریکا خارج شد و دوباره برگشت ؟

همونطور كه گفتم من گرين كارتم تقريبا ۶ماه بعد از ورودم اومد.تو اين مدت ۶ماه كه صدور كارتم تو پروسه بود بخاطر يه عمل جراحى مجبور شدم يكماه برگردم ايران.يعنى با همين ويزاى مهر خورده.
تو مسير برگشت به امريكا كارمنداى قطرى تو فرودگاه امام خمينى كاسه ى داغ تر از آش شده بودند و كلى سوال پيچمون كردن و با سوپروايزر و بالادستى هاشون چك كردن مورد ما رو تا گذاشتن بريم.
تو دوحه هم با وقاحت ما رو از صف سوار شدن به هواپيما كشيدن بيرون و گفتن نميشه بريد،من كلى براشون توضيح دادم و اون جمله ى تو ويزارو نشونشون دادم كه در صورت مهر خوردن ويزا تا يكسال حكم گرين كارت داره .سرتونو درد نيارم اصلا هيچى نميفهميدن،اينقدر رفتن و اومدن و با امريكا چك كردن كه آخر با معذرت خواهى گفتن حق با شماست،بفرماييد سوار بشيد!!!چيزى كه براى ما موند اعصاب خرديش بود فقط!
من هم بار دوم بدون گرين كارت و با مهر توي ويزا با پرواز قطري اومدم ولي قبل از اومدنم يك كانفرميشن از دفتر قطر روبروي پارك ملت گرفتم و هيچ مشكلي نداشتم. حالا خداروشكر شما بالاخره خودتو رسوندي اينور، اين مشكلات هم تمام شدني هست، موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، pari pariaaa ، aaraam ، lida55 ، reza_norouzi ، آلیس-1980 ، nedaba

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط SNSH - 2015-05-11 ساعت 05:46

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان