کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا
سلام افشین خان...ممنونم از پست بالا بلندتان...ولی چندتا توضیح شاید لازم باشه:
1-بنده دنبال مدیریت و اینا نیستم...بدلیل عدم بنیه جسمی و تاحدی ارتروز توان کارهای وحشتناک سخت فیزیکی اینجا را ندارم...در حالت نرمال فشار خونم از هفت بالانمیره...چه برسد به اینکه هشت ساعت بخام کارکشیری سرپایی انجام بدم.
2-کارم بازرگانی و مدرکم مترجمی هست..تو کارخودم بدک نبودم...ولی فقط بصورت آنکال و محدود برای سوشال سکوریتی و دیزبلیتی و... کارمیکنم. شاید توآگهیها دیدید خیلی شرکتها برامون هست که درنهایت به س آی ااااا ختم میشه. اما هرگز من وطنم را نمیفروشم...
البته همین کارهم تاحدزیادی باعث دید منفی من شده...وقتی جوان هموطنم را درآن اداره کذایی میبینم که ادیکت و هوملس شده... یا هموطنم با بیماری یا بیکاری و ندادن چهارتا قسط دولت دودمانش نابود شده...
3-4 به همان دلیل یک معذورم
5- زیاد موافق نیستم..هنوزم پزشکان ایرانی جزو تاپهای دنیا هستند...هنوزم خیلیا برای دوادرمون میرن ایران... معتقدم سریال مدیری درراستای سیاستهای فردی بود که 40سال پیش گفت کشورتحصیلکرده نمیخاد... از طرفیم اینطورفکر نکنم باشه که بابت خدمات پزشکی امریکاخیریه کار کنند... سوشال ملت را دارندباهاش تمام اطلاعات فرد میاد ... دیدم بابیماری یک عضو خانواده-خانواده ای هوملس میشن ... مگر اینکه دوز و کلکهای خاص سوار کنند...
6-ایران را موافقم...ولی بنظرم اینجام ملت زیاد خیری نمی بینند از مالیاتهایی که میدن و غیره...بیشتر درآمداینا صرف جنگ افروزی سراسر دنیا میشه

بندآخر را کامل قبول دارم...جهت اطلاع خانم/ویزای ازدواج هستم... طالب هجرت هرگزنبودم بخاطر مشکلاتی که گفتم...درحالیکه شرایطش را همیشه داشتم... رابطه خوبی با همسرم دارم اما هرگز نتوانستم با این مملکت مچ بشم و چیزهایی که شما میفرمائید تجربه کنم...بهرحال کمتر از یکسال اینجا بودم...ولی واقعا اذیت شدم... من برای اینجا ساخته نشدم... شب عید برگشتم ایران... حقیقتش با یادآوری مشکلات اینجا نمیخاستم برگردم...رفتم شرکت آلمانی سرکار..درآمدش هم عالی بود..حتی امریکاچنین دریافتی نخواهم داشت... بهرحال بافشار خانواده ها برام بلیط یکطرفه گرفتند و الان 48 ساعته برگشتم...ولی از شما چه پنهون بازم یواشکی چیپوایر دنبال بلیطم...
من آدم اینجایی نیستم ... از ابتدا همه چیز با سختی و مشکلات دراینجا برام پیش رفت... خرافاتی نیستم... ولی یکساعت قبل آمدن کیف و مدارک و موبایلم را گم کردم...تو مسیر فرودگاه ماشین برادرم مشکل پیدا کرد... رسیدم هم آفیسر ایمیگرشن اذیت کرد...راسش خدا خدا میکردم دیپورتم کنه دیگه خانواده ها حرفی نتونند بزنند!!

البته چیزی که هست ایالتهای شمالی خیلی اوضاع بهتری از کالیفرنیا دارند...شمارا به یک سفر اکتشافی به لس آنجلس دعوت میکنم تا حقایق این دیار را لمس کنید.دوستاتم در ایالات شمالی اکثرا راضی هستند ...ماههای اول مشغول شدند و مشکلات ایالات جنوبی خیلی خیلی آنجاها کمتر است.
بابت ضرب المثل شما هم خیلی لطف دارید... شرمنده کردید ما رو!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Iranian ، mpas89 ، vsg24

پیام‌های این موضوع
pierce - توسط faranak pejmon - 2012-02-06 ساعت 14:59
RE: حقیقتهای زندگی در لس آنجلس کالیفرنیا - توسط rahbar - 2015-05-16 ساعت 08:46

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان