کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
بهجت عزيز در مورد حساب بانكي ، شما يكبار ميزان دارايي تون رو به عنوان تمكن مالي به سفارت اعلام كرده بوديد، درسته؟ اين ديگه توي مدارك تون ثبت شده، ولي اگه در مورد خونه چيزي به سفارت اعلام نكرده ايد ، ديگه نيازي نيست بگيد. آمريكا كاري به درامد و ميزان دارايي هاي شما در ايران نداره. ولي اينجا كه رسيدي نفس بكشي يا قدم برداري بايد ماليات بديد و البته فبلا هم گفتم به حق هستش ، چون اينجا درامد نفت رو نداره و سازندگيش با مالياتيه كه از مردم مي گيره. جديداً دم فروشگاه هاي بزرگ افرادي مي ايستند و از مردم امضا جمع مي كنن كه دولت ميزان ماليات رو كاهش بده. خيلي ها قبول نمي كنن و ميگن ما بايد به دولت كمك كنيم. چون واسه ي خود ما هزينه مي كنن!! چقدر شبيه يه جاي ديگه است ! نه؟!!!! البته نا گفته نماند اينجا هم شبيه همون يك جاي ديگه ، سرمايه دارها و كارخونه دارها و خلاصه آدم هايي از اين قبيل ماليات نمي دن، در عوض كارهايي مي كنن كه توي چشم باشه، يادمه شركت كاله يكي از شركت هايي بود كه براي آزاد سازي زندانيان بدهكار هزينه كرده بود. ولي ماليات نميده، ميگن اينجا هم همينجوريه!

مامان خانم يه كلام از طرف خودم و بقيه ي هم دوره اي هات: خيلي بسيار زياد برات خوشحاليم!
**24/خودم/ سه نفر/ابوظبی/ نوامبر/ برگه ی سفید/ كلير بعد از ١٩٢ روز/ ورود به آمريكا: ٢٩ آگوست ٢٠١٤
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط قصه گو - 2015-05-28 ساعت 05:55

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان