کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-05-30 ساعت 17:08)reza.aa نوشته:  خیلی خثشحالم که با همه سختی هایی که پشت سر گذاشتید الان میشه گفت. آرامشتون رو بدست اوردید و دارید برای بهتر شدن زندگیتون برنامه ریزی میکنید . امیدوارم همیشه روزگار به کامتون باشه و. همیشه از راهنمایی هایی که کردید سپاس گذارم .
دوتا سوال دارم
اول در خصوص پروازهای دو استپ هست . پروازی که من انتخاب کردم تهران دوحه میامی سیاتل هست ، اولین مرز ورودیم میامی هست و از لحظه ورود تا پرواز بهعدی که با امریکن ایرلاین هست ۳ ساعت زمان دارم به نظرتون کافیه ؟ ایا ساک ها رو باید میامی بگیرم و تحویل ایرلاین بعدی بدم ؟ فرودگاه میامی خیلی شلوغه ؟ اگه کسی هم تجربه مشابه داره لطفا بگه
دومی واسه ادامه تحصیل هست من فوق دیپلم الکترونیکم و میخام تو همین رشته یا روباتیک ادامه تحصیل بدم ، هزینه کاج و رشته های فنی چطوره ، اولش که زبان میخوان چند ترم باید زبان بخونم و هزینه ترم های زبان چطوره ؟
سلام دوست عزیز،تبریک می گم.
برای ادامه ی تحصیل با تمام صحبتهای بهداد موافقم و اینکه برای گذروندن زبان بستگی به این داره که زبان شما در چه حده،برای اینکه این یکسال رو معطل نشین .می تونین درس های زبان رو به صورت non-credit بردارید.که هزینه ای نداره .یعنی در مدارکتون ثبت نمی شه ولی شما می گذرونید.زبانی که اینجا باید بگذرونیم(البته ما کالیفرنیا هستیم) ۸ تا هست که فکر می کنم آخریش پیش نیازه که نباید مثل قبلی ها باشه و باید در کارنامه ثبت بشه،برای شروع رشته اصلی.و یکسری درسهای جنرال ریاضی که اگه بخواین با دیپلم شروع کنید و رشته غیر مرتبط بخونید.یا می تونید امتحان تافل بدید و دیگه مجبور به گذروندن زبان اینجا نشید.برای هزینه ها هم اینجا اگه این استیت بشید هزینه ها ،یک دهم می شه.و می تونید از یکسری تسهیلات دولتی هم بسته به شرایطتون استفاده کنید و فایننشال اید بگیرید،یا وام بگیرید،که هر کدوم شرایط خودش رو داره.معمولا زبان و دروس جنرال یکسال طول می کشه.البته من هنوز اینکارو نکردم و اینا چیزهاییکه شنیدم.و از سایت کالجها تحقیق کردم.به شما هم پیشهاد می کنم،اگر وقت دارید به سایت کالجهای شهری که می خواید برید سر بزنید و ببنید آیا رشته ی شما رو دارند و اگه بله شرایط مالیشون چیه و پیش نیازهاشون چیه.
موفق باشید.
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط آلیس-1980 - 2015-05-30 ساعت 22:07

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان