کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-05-30 ساعت 17:08)reza.aa نوشته:  خیلی خثشحالم که با همه سختی هایی که پشت سر گذاشتید الان میشه گفت. آرامشتون رو بدست اوردید و دارید برای بهتر شدن زندگیتون برنامه ریزی میکنید . امیدوارم همیشه روزگار به کامتون باشه و. همیشه از راهنمایی هایی که کردید سپاس گذارم .

دوتا سوال دارم

اول در خصوص پروازهای دو استپ هست . پروازی که من انتخاب کردم تهران دوحه میامی سیاتل هست ، اولین مرز ورودیم میامی هست و از لحظه ورود تا پرواز بهعدی که با امریکن ایرلاین هست ۳ ساعت زمان دارم به نظرتون کافیه ؟ ایا ساک ها رو باید میامی بگیرم و تحویل ایرلاین بعدی بدم ؟ فرودگاه میامی خیلی شلوغه ؟ اگه کسی هم تجربه مشابه داره لطفا بگه

دومی واسه ادامه تحصیل هست من فوق دیپلم الکترونیکم و میخام تو همین رشته یا روباتیک ادامه تحصیل بدم ، هزینه کاج و رشته های فنی چطوره ، اولش که زبان میخوان چند ترم باید زبان بخونم و هزینه ترم های زبان چطوره ؟

چمدانها رو در ميامي تحويل ميگيريد و بعد از عبور از گمرك، تحويل كانتر پرواز داخلي ميديد.
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، آلیس-1980 ، pari pariaaa

پیام‌های این موضوع
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط 2013selectee - 2015-05-31 ساعت 07:35

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان