کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-05-30 ساعت 17:08)reza.aa نوشته:  خیلی خثشحالم که با همه سختی هایی که پشت سر گذاشتید الان میشه گفت. آرامشتون رو بدست اوردید و دارید برای بهتر شدن زندگیتون برنامه ریزی میکنید . امیدوارم همیشه روزگار به کامتون باشه و. همیشه از راهنمایی هایی که کردید سپاس گذارم .

دوتا سوال دارم

اول در خصوص پروازهای دو استپ هست . پروازی که من انتخاب کردم تهران دوحه میامی سیاتل هست ، اولین مرز ورودیم میامی هست و از لحظه ورود تا پرواز بهعدی که با امریکن ایرلاین هست ۳ ساعت زمان دارم به نظرتون کافیه ؟ ایا ساک ها رو باید میامی بگیرم و تحویل ایرلاین بعدی بدم ؟ فرودگاه میامی خیلی شلوغه ؟ اگه کسی هم تجربه مشابه داره لطفا بگه

دومی واسه ادامه تحصیل هست من فوق دیپلم الکترونیکم و میخام تو همین رشته یا روباتیک ادامه تحصیل بدم ، هزینه کاج و رشته های فنی چطوره ، اولش که زبان میخوان چند ترم باید زبان بخونم و هزینه ترم های زبان چطوره ؟
سلام رضا جان من الان یه یک ماهی میشه اومدم اوکلاهاما با قطری هم اومدم یه توسیه میکنم که حداقل 3.30 ترانزیت بگیر من اولین ورودم شیکاگو بود 2.35 ولی نیم ساعت دیر رسیدیم و فرودگاه شیکاگو شلوغ بود و از پرواز به اوکلاهاما جا موندیم و امریکن ایرلاین 2 تا بلیط داد واسه 10 همون شب ولی در لیست انتظار بودیم و متاسفانه پرواز پر بود خلاصه رقتیم واسه ساعت 7 صبح و در این حین دوستم پاسپورتشا گم کرد ( هنوزم متاسفانه پیدا نکرده) واسه ساعت 7 هم پرواز جا نداشت رفتیم واسه 10.30 صبح که بالاخره بعد از 14 ساعت معطلی تو فرودگاه شیکاگو تونستیم برسیم به اوکلاهاما حالا تو سفرنامه کامل میگم
خلاصه ریسک نکن
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
پاسخ
تشکر کنندگان: reza_norouzi ، kiana11 ، aaraam ، آلیس-1980 ، Sam-90 ، قصه گو ، sh_mm10 ، farrokh33 ، pari pariaaa ، reza.aa ، laleht

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط aghamilad - 2015-06-02 ساعت 06:32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان