کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
روش های پیدا کردن کار در آمریکا
(2015-05-31 ساعت 07:18)ya30 نوشته:  
(2015-05-26 ساعت 16:05)mehdi2138 نوشته:  
(2015-05-24 ساعت 22:54)قصه گو نوشته:  بله اينجا هم هست ، و بهش مي گن كالج. و چهار فصل تحصيلي داره. از كلاس زبان گرفته تا هر گونه كلاس فني . حتي كلاس essay، كه همون انشأ نويسيه و بچه هاي اينجا براي نامه نگاري هاي مختلف بايد بلد باشند. چون براي دانشگاه بايد بتونند يك نامه ي قوي به مديريت دانشگاه بنويسند تا پذيرفته بشن.
كلاس هاي فني هزينه هاي نسبتاً بالايي داره ولي اگه بتونيد دوره اش رو بگذرونيد براي پيدا كردن كار راحت تر هستيد. و خود كالج هم شما رو در يافتن كار كمك مي كنه.
شما هم موفق باشيد.

با تشکر از پاسخ شما
میخواستم اگر امکان داره و آشنایی اگر با این مراکز دارید اسمی یا نشانی و منابعی رو برام بگید تا منم بتوم اطلاعاتم رو راجع به انواع آموزشها و زمان آنها و هزینه هاش جمع آوری کنم
ممنون میشم از کمکتون
پیروز و سربلند باشید

با اجازه قصه گو عزیز, بستگی داره شما کدوم شهر قراره که زندگی کنید , چه رشته یا مدرکی مورد نظر شما هست, اگر اطلاعات بیشتر بدهید راحت تر میشه کمکتون کرد اما به طور کلی میتونید لیست کالج های شهرتون را که رشته مورده علاقه شما را دارد تو اینترنت پیدا کنید به قسمت admission مراجعه کنید تقریبا تمام اطلاعات مربوط را انجا میتونید پیدا کنید اینکه مورد علاقه شما شامله چه درس های میشه چه مدت زمان و هزینه میبره و حتا در ارتباط با کمک هزینه تحصیلی
با درود فراوان خدمت دوست گرامی
من رشته ی اصلیم شبکه کامپیوتر هست
هم برنامه نویسی بانکهای اطلاعاتی میکنم هم طراحی و راه اندازی شبکه های کامپیوتری .
اما دیپلم من برق میباشد و در زمینه برق ساختمان و صنعتی هم سابقه دارم هم علاقه و دوست دارم که در کالیفرنیا این زمینه کاری رو ادامه و کسب درآمد کنم
اما میخواهم بصورت آکادمیک و حرفه ای این کار رو بکنم
برای همین میخوام مراکز آموزشی و نوع مدارک و هزینه ها و زمان آنهارا جمع آوری اطلاعات بکنم هم چنین ببینم که چه مدارکی رو از ایران بیارم اونجا قبول میکنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: قصه گو

پیام‌های این موضوع
RE: روش های پیدا کردن کار در آمریکا - توسط mehdi2138 - 2015-06-03 ساعت 13:33
روش های پیدا کردن کار در آمریکا - توسط NGNJ - 2016-01-22 ساعت 12:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان