کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-06-05 ساعت 10:20)rainolf نوشته:  آخرین قسمت از اولین فصل داستان مهاجرت ما امروز با رسیدن گرین کاردهامون (۶ ماه بعد از ورودمون) به پایان رسید. به خاطر برنامه ریزی فشرده و نگرانیهای این مدت نتونستم ماجراهامون رو بگم ولی با آمادگی کامل و با تحقیق ۴ ساله و البته با کمی شانس همه چیز به خوبی و خوشی پیش رفت.
ما با پرواز ایرفرانس اواسط دسامبر و از طریق نیویورک به وگاس اومدیم. از چند ماه قبل برنامه ریزی کرده بودم و هتل رو برای یک هفته رزرو کرده بودم و آدرس محله های مورد نظر برای اجاره خونه و البته بانک، اداره سوشال و DMV رو آماده کرده بودم و البته آئین نامه رو هم کاملا خونده بودم. روز اول بعد از ورود به اداره سوشال رفتیم و درخواست کارد دادیم بعد DMV و امتحان گواهینامه که البته در تلاش دوم و روز بعدش قبول شدم. البته کمک غیر منتظره آقا سعید گل هم مزید بر علت شد که کارها سریع پیش بره....
سرتون رو درد نیارم هفته بعد با ماشین خودمون رفتیم چمدونها رو به خونه ای که اجاره کرده بودیم آوردیم. تقریبا بعد از یک ماه و نیم هم رفتم سر کار و از ترم تابستون هم هر دومون کالج رو شروع کردیم. همونطور که گفتم امروز هم بعد از شش ماه گرین کاردها به دستمون رسید و وارد فصل دوم مهاجرت یعنی ارتقاء توانمندیها، گرفتن مدرک از دانشگاه و البته هضم شدن در جامعه آمریکایی شدیم. فعلا برای یک سال آینده برنامه ای برای سفر به ایران هم نداریم.
موفق و پیروز باشید دوستان....
چرا اینقدر دیر گرین کارت امد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: spv

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط طاها99 - 2015-06-06 ساعت 00:17

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان