کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ "
(2015-06-28 ساعت 06:25)ps5 نوشته:  من تایپیک رو کاملا نخوندم اما یک چیز رو خوب میدونم اونم اینه که سگ ها ترس رو در وجودت حس میکنن سعی کنید ترس رو از درونتون خارج کنید فکر کنید هیچ سگی اونجا نیست یا فکر کنید سگی که اونجا هست از اون سگ های ناز و کوچیکه که وقتی راه میره مثل بچه هاس.

من تونستم با این روش حداقل راحت تو آمریکا زندگی کنم اما مشکل اینجاست که ترس رو باید کامل ریخت دور این راه درستش نیست هنوز هم که هنوزه نمیدونم چجوری با سگ ها دوست باشم اگر کسی راهی داره به اشتراک بگذاره.
بله با شما موافقم که باید ترس را دور ریخت و اصلا به سگ فکر نکرد ولی همیشه هم امکانپذیر نیست متاسفانه. چند روز پیش صبح اول صبح وقتی خونه یکی از دوستان را ترک میکردم ، سرخوش از شب قبل ، سرم به گوشی تلفنم گرم بود که تا به خودم بجنبم دو تا سگ از همون کوچولوها با سر و صدای زیاد به من حمله ور شدن!!- اغراق نمیکنم، حمله ور شدن!- ( صاحبشون ولشون کرده بود اول صبحی حال کنند بدون قلاده) اصلا نرسیدم به چیزی فکر کنم، فقط فریاد میزدم، فریاد هیستریک و میدویدم به سمت خونه دوستم. هر کدوم از دمپایی هام یه جا افتاده بود. همه محله بیدار شدند از سر و صدای من ( و فهمیدند دوست من دیشب مهمون داشته Cool) تا ساعتها اعصابم سر جاش نبود از بس که ترسیدم اون لحظه. در حالت کلی انقدر هم مشکل ندارم با سگها ولی کاملا بی هوا و خیلی خصمانه حمله کردند به من.
منظورم اینه که واقعا همیشه هم امکان بی اعتنایی به سگها وجود نداره. باید راه حل بهتری پیدا کرد.
2012AS58XXX
آنکارا
مصاحبه:June 13 - برگه آبی
کلیرنس:Sep. 25
ورود به امریکا: 15 نوامبر. ویرجینیا
سوشیال: 8 روز بعد- ویرجینیا
گرین کارت:12 روز بعد ایندیانا !
پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، m.ghoreishi ، Danoosh

پیام‌های این موضوع
RE: آیا از سگ واهمه دارید؟؟ یا " چگونه با یک سگ تعامل کنیم؟ " - توسط amiry - 2015-06-28 ساعت 09:33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان