کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-06-25 ساعت 20:46)hadi472 نوشته:  [quote='rbrb-۲۰۱۵' pid='628079' dateline='1435129164']
[quote='hadi472' pid='626338' dateline='1434650669']
بعد از مدتها اومدم اینجا و بسیار خوشحالم از دیدن دوباره ی پستهای دوستان و اینکه بچه ها در حال جا افتادن هستند. واسه همگی آرزوی موفقیت میکنم.
خلاصه ای هم در مورد خودم:
ما ۳ ژانویه وارد آمریکا شدیم و تمام کارها طبق روال معمول انجام شد، بعضی ها زودتر از حد معمول و بعضی ها طولانی تر از انتظار، ولی الان بعد از ۵ ماه وضعیتمون استیبل شده و زندگی خوبی داریم. همسرم در ماه دوم موفق به گرفتن کار شد و خود من هم بعد از دو ماه و ۶ روز موفق به پیدا کردن کار در حوزه ی تخصصی خودم (مهندسی صنایع و زنجیره ی تامین) شدم. در حال حاضر هم مشغول برنامه ریزی برای استفاده از فصل تابستون هستیم.
مجددا برای تمام دوستان آرزوی سلامتی (با در نظر گرفتن هزینه های پزشکی بسیار گرون Smile ) و پیدا کردن شغل دلخواهشون رو دارم.
روزگار همگی به کام

سلام و عرض تبریک و خوشامد گویی
خیلی خوشحالم که اینقدر سریع مشغول کار و زندگی شدید من حدود 9 ماهه که اومدم ویرجینیا و رشته و تجربه من هم زنجیره تامین و خرید و تامین بوده حدود 13 سال هم تحربه مرتبط دارم که تمامش تو صنعت خودرو سازی بوده ولی رشته ام مکانیک هستش خوشحال میشم از تجربیاتتون در خصوص پیدا کردن کار مرتبط استفاده کنم در حال حاضر دو تا کار نیمه وقت دارم ولی بازهم دنبال کار تخصصی خودم هستم .
شماره کیس:2014AS000017XX/سفارت:ایروان/افراد کیس:2/تاريخ رويت قبولي:MAY.13th/تاريخ فرستادن فرم ها:MAY.21th-ايميل/كارنت:AUG.13th/دريافت نامه دوم:AUG.18st/تاريخ مصاحبه:هفته چهارم اكتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008 ، Daneshjo ، reza_norouzi ، rbrb-2015 ، hadi472 ، ریحانا ، pari pariaaa ، David2

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط amiekin - 2015-07-01 ساعت 20:01

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان