کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
من فکر میکنم با توجه به اینکه مشکل مسکن اساسی ترین مشکل موجود در میان تازه واردین به آمریکا هست و مشکلات حادی مثل نداشتن کردیت و سوشیال و ....در گرفتن خونه سنگ اندازی میکنه پیشنهاد میکنم راه کارهایی ارائه بشن که یه جوری این مشکل رو برای تازه واردین ولو برای چند روز حل کنند.
من تو این زمینه یک پیشنهاد دارم و اون اینکه از دوستانی که در شهرهای هدف مهاجران زندگی می کنند و امکان قرار دادن یک اتاق ساده(یا حتی زیر زمین یا گاراژ) برای تازه واردین رو دارن با ذکر مبلغ اجاره و آدرس اونو اعلام کنن که در صورت توافق تازه وارد مستقیما از فرودگاه بره تو خونه مستقر بشه بعدش با خیال راحت بره دنبال کاراش.
اینجوری هم افراد تازه وارد هزینه سنگین هتل و استرس های ناشی از اون رو پرداخت نمیکنن و هم اینکه فرد کمک کننده هزینه ای متحمل نشده است و دو طرف از این کار سود برده اند.

Cool
آرزوی من مفید بودن برای مهاجرسراست در صورتی که پرسش و یا مشکلی دارید(هرچندغیرقابل حل) دارید می توانید تا حد توان من روی کمک من حساب کنید...Smile

دستهایی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستندکه رو به آسمان دعا می کنند(کورش کبیر)
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در امریکا ندارند - توسط free_free - 2010-07-16 ساعت 13:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان