کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2015-06-24 ساعت 20:16)Talia نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 12:53)hamidazimi نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 12:28)behjat نوشته:  
(2015-06-23 ساعت 02:52)دختر پارس نوشته:  سلام دوستان.من یه آپارتمان یه خوابه در اورنج کانتی (در فاصله ا ساعتی لوس آنجلس)اجاره کردم .اگر خانمی هست که دنبال خونه میگرده تا بعد جا بیفته و مستقل بشه میتونم باهاش همخونه بشم .ضمنا من یه خانم هستم و یه دختر ۷ ساله هم دارم.

سلام ببخشید چون من و شوهرم هم بزودی داریم میایم لس آنجلس میپرسم فقط برای راهنمای، به نظر شما ما چون ماشین هم نمیتونیم بخریم برای شروع کدوم محله اتاق اجاره کنیم که هم به خطوط اتوبوس نزدیک باشه و هم همان اطراف بشه کار ساده پیدا کرد ،اگرتنها بودم حتما پیشنهادتون را قبول میکردم اگر مقدوره راهنمایی بفرمایید
دختر پارس سلام من وهمسرم ویک پسر دوسالمون هم برای سی روز دیگه وارد لس انجلس میشیم ما هم با شرایطمون متاسفانه نمیتونیم با شما همخونه شیم فقط اینکه اگر لطف کنین بگین اپارتمانتونو چند اجاره کردین وبرای ما که تازه واردیم بهتره کجا اجاره کنیمکه خوب واقتصادی باشه ممنون
سلام من لس انجلس نيستم هيوستون هستم و اينجا قيمت آپارتمانها از حدود ٦٥٠$ به بالا هستش.اونايي كه در رنج قيمت پايين هستن يا اينكه محل خوبي نيستن يا اينكه قديمي و پايين هستن.توي هيوستون يه آپارتماني كه جاي نسبتا خوبي باشه از حدود ٩٠٠$ بسته به متراژش هستش(يك خوابه از اين قيمت شروع ميشه)با حدود ١٢٠٠ يا ١٣٠٠ دلاد ميتونيد يه آپارتمان دو خوابه خوب كرايه كنيد.البته بازم ميگم احتمالا توي لس انجلس قيمتها بالاتر هستش.اينايي كه من گفتم مربوط به هيوستونه.
سلام
من و همسرم قصد مهاجرت به هیوستون رو داریم البته اگر مارو قبول کنند.
هر دو مهندس برق هستیم با سابقه کار میشه لطفا در ارتباط با وضعیت کار و کسب درآمد راهنمایی کنی
من دنبال ی شهری میگردم که با کمترین هزینه جاری بتونم ادامه بدم.
ممنون میشم راهنمایی کنید
***As201600007
رویت قبولی :2015 22 May
ارسال فرم :  2015 Aug 29
تعداد کیس : 2 نفر 
سفارت : انتخاب  از آنکارا به ایروان 
مصاحبه : jun 14, 2016
محل مصاحبه :yerevan
مدیکال : jun 10 .2016
وضعیت : Issued.  22 Agu2016   Big Grin  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: hamidazimi

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط Hamed_402 - 2015-07-04 ساعت 03:40

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان