کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟
(2013-03-13 ساعت 11:56)sima s نوشته:  
(2013-03-11 ساعت 13:28)hasti_rara نوشته:  با سلام دوستان
منو رو که یادتونه ف همون که قبول شد ۲۰۱۳ بعد ردش کردن .
من خواهش میکنم به هیچایواینگید لطفا . ما گفتیم و توی صورت خودمون ابراز حسادت کردن . هر کسی رسید گفت عجب شانسی دارین شما ؟؟؟ چیکار کردین که اسمتون در اومد ؟؟؟ و خیلی چیزهای دیگه ... گذشت . ولی پیغمبر هم از چشم بد گفته برحذر باشید و گفته بترسید . ما رو که چشم زدن واقعا باور دارم . حالا بجز چشمش و حسادت باید برای عالم و آدم سفره دلتون رو باز کنید و توضیح بدین که چیکار کردین ، چی شد ؟ کی میرین مصاحبه ؟ کی برمیگردین ؟ چی باخودتون میبرین ؟ باورتون نمیشه حتی در مورد لباسهایی که باهاش میرین مصاحبه نظر میدن . اگه قبول بشین توی مصاحبه که خوشا به حال شما و بدا به حال حسودان . ولی اگه نشه که خوشا به حال حسودان و بدا به حال شما . تازه میخواین درمورد تمام اتفاقات و حتی اتاق مصاحبه و چگونگی و تعداد سئوالات و سایز کفش آفیسر هم باید توضیح بدین . خیلی بده . بذارین وقتی ویزا خورد توی پاسپورتتون بعد با بلند گو اعلامش کنید تا بترکه چسم حسوداتون . بمیره حسود ...
امیدوارم هیچکدومتون مثل الان من آه سرد نکشه . واقعا امیدوارم و دعاتون میکنم

واييييييييييي چه قدر حال كردم با خودم...براي اولين بار در در زندگيم تا اين حد!!!!!!!!! راز دار بودم . من نه تنها برنده شدم چيزي نگفتم ، ويزا رو گرفتم با اجازتون يك سال و خورده اي هم از اخذ ويزا گذشت دو تا سفر هم رفتم ، هيچي نگفتم .تازه الان كه انشالا ميخوام براي اقامت دائم برم به افراد محدودي گفتم البته نه با جزئيات. تازه هيچ كس جز مامانم نميدونه قضيه لاتاري بوده [emoji14]
من به اين قضيه باور دارم "نگو به هيچ كس حتما به هدف و آرزوت مي رسي"
حرکت واقعا زیبایی کردی...
پاسخ
تشکر کنندگان: matin86 ، mom

پیام‌های این موضوع
RE: لاتاری برنده شدم , بگم یا نگم ؟ - توسط mohsen.moh3n - 2015-07-08 ساعت 02:59

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان