کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند
(2015-07-20 ساعت 11:39)a4542 نوشته:  دوستان گرامی مقیم آمریکا با عرض سلام و احترام .بنده از برندگان ۲۰۱۶ با کیس نامبر 18xxهستم .که میتوانم آذرماه 2017 با بیست سال سابقه و حدود 500 دلار حقوق بازنشسته شوم و دارای دو فرزند ۶و 11 ساله هستم .حال به نظر شما دوستان ایا میارزد که بنده در صورت گرفتن ویزا ،با پاس سفید یکسال دیرتر به آمریکا مهاجرت نمایم و در واقع یکسال بیشتر در ایران کار کنم تا حقوق بازنشستگیم ماکزیمم 200دلار بیشتر شود یا هر چه سریعتر زندگی را در آمریکا شروع نمایم؟

سلام به نظر من دیرتر ولی با پشتوانه مالی بهتر بیایید خیلی بهتره چون اولش طول میکشه تا جا بیفتید و حیفه که شرایط مالی بهتر را از دست بدهید موفق باشید
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، samane1363

پیام‌های این موضوع
RE: حمایت از کسانی که کسی را در آمریکا ندارند - توسط behjat - 2015-07-23 ساعت 12:28

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان