کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2015-07-23 ساعت 17:18)sh_mm10 نوشته:  
(2015-07-11 ساعت 13:07)lida55 نوشته:  دوستانی که بانک او آمریکاحساب داشتین چطوری از شر این هزینه 25 دلاری mainenance fee برای حسابتون خلاص شدین

سلام دوست عزیز
ما تازه در این بانک حساب باز کردیم.مسوول مربوطه گفت اگر حداقل 1500 دلار در حسابمان بگذاریم دیگه ماهانه هزینه ای نباید پرداخت کنیم.حالا نمی دونم این هزینه ماهانه همین که شما می فرمایید هست یا نه.البته به ما گفته شد 39 دلار نه 25$.
چند راه هست که شما رو شارژ نکنن، یکیش همین حداقل موجودیه که باتوجه به بانک مقدارش فرق میکنه، یکیش داشتن حداقل 10 تراکنش با کارته یعنی 10 بار از دستگاههای کارتخوان استفاده کنید یا اینکه حقوقتون به این حساب واریز بشه.
من برای مدت دو ماه و هر ماه 10 دلار شارژ شدم و بعد رفتم بانک و گفتم من اصلا این حساب رو نمیخوام و میخوام حسابم رو ببندم، و با اینکه گفته بودن هیچ راهی نداره و ما حسابی نداریم که شارژ نشید ولی با هم مشورت کردن و حساب من رو عوض کردن و 20 دلار رو هم بحسابم برگردوندن.
شما هم میتونید این روش رو امتحان کنید، در ضمن بانک من ولزفارگو بود
2014-2103/ابوظبی/4نفر/کلیر بعداز171 روز/ورود به آمریکا:09/28/2014 /ساکن:سیاتل
انرژى خود را صرف شايعات، موضوعات گذشته، افكار منفى يا چيزهايى كه از كنترل شما خارج است نكنيد
پاسخ

پیام‌های این موضوع
RE: اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت - توسط farshad varaste - 2015-07-24 ساعت 02:10

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان